Ultimate Sports Productions                                                                           


 

 

Home
Services
Schedule
Event Information
Results
2013 Results
2012 Results
2011 Results
2010 Results
Live Results


 

 

USP uses the

following systems

in our operation:

 

 

Certified Contractor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Companies We

Work With:

 

 

 

Certified By:

 

 

 

Members of:

 

Licensed to Ultimate Sports - Contractor License                                                      HY-TEK's Meet Manager
 
               2016 Pennsylvania Senior Games 
                                                          Graham Field, York College 
                                                            7/29/2016                                             
                                                       Overall Results                                    
 
Women 50-54 50 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moore, Monica S.          51                          10.63  
 
Women 55-59 50 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brdgette, India           55                           8.33  
  2 DeHaven, Deborah          58                           8.84  
 
Women 60-64 50 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mason, Pamela             64                          10.19  
  2 Wright, Dianne            61                          10.29  
 
Women 65-69 50 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wayne, Mary Ann           67                           9.75  
 
Women 75-79 50 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kane, Lana                77                          11.21  
  2 Hughes, Janet             79                          11.87  
 
Women 50-54 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ross, Michele             52                          17.08   2 
  2 Thatcher-Murcia, Rebecca  54                          19.04   2 
  3 Moore, Monica S.          51                          22.67   2 
 
Women 55-59 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brdgette, India           55                          15.44   2 
  2 DeHaven, Deborah          58                          16.67   2 
 -- Mgee, Beth                55                            DNS   2 
 
Women 60-64 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mason, Pamela             64                          19.73   2 
 -- Corbin, Abby Jo           62                            DNS   2 
 
Women 75-79 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kane, Lana                77                          21.25  
 
Women 80-84 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Birks, Janice             83                          24.09  
  2 Seeley, Barbara           81                          35.13  
 
Women 85-89 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Eckenrode, Margaret       88                            DNS  
 
Women 50-54 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thatcher-Murcia, Rebecca  54                          40.71   2 
  2 Moore, Monica S.          51                          51.31   2 
 
Women 55-59 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brdgette, India           55                          34.19   2 
  2 DeHaven, Deborah          58                          35.82   2 
 -- Good, Katherine (Keg)     59                            DNS   2 
 
Women 60-64 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wright, Dianne            61                          41.53   2 
  2 Mason, Pamela             64                          43.27   2 
 
Women 70-74 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schulman, Carol           72                          55.91  
 
Women 75-79 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moebius, Heide            78                          43.80  
  2 Hughes, Janet             79                          48.19  
  3 Kane, Lana                77                          48.32  
 
Women 80-84 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Seeley, Barbara           81                        1:28.57  
 -- Birks, Janice             83                            DNS  
 
Women 85-89 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Eckenrode, Margaret       88                            DNS  
 
Women 50-54 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ross, Michele             52                        1:24.35  
  2 Thatcher-Murcia, Rebecca  54                        1:43.93  
  3 Moore, Monica S.          51                        2:28.71  
 
Women 55-59 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Good, Katherine (Keg)     59                            DNS  
 
Women 60-64 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mason, Pamela             64                        1:43.55  
 
Women 70-74 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schulman, Carol           72                        2:23.14  
 
Women 75-79 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moebius, Heide            78                        1:40.35  
 
Women 50-54 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ross, Michele             52                        3:26.50  
  2 Tallman, Becky            52                        3:53.70  
 
Women 55-59 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- McKeehan, Karen           59                            DNS  
 -- Good, Katherine (Keg)     59                            DNS  
 
Women 60-64 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Van Der Schans, Cathy     62                            DNS  
 
Women 70-74 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Schulman, Carol           72                            DNS  
 
Women 75-79 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moebius, Heide            78                        3:53.88  
 
Women 50-54 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ross, Michele             52                        7:25.44  
  2 Tallman, Becky            52                        7:45.11  
 
Women 55-59 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McKeehan, Karen           59                        6:40.48  
 
Women 60-64 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Verdolini Abbott, Kather  64                       13:07.57  
 -- Ullman, Rosanne           63                            DNS  
 
Women 75-79 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moebius, Heide            78                        7:51.07  
 
Women 50-54 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Haynes, Julia             52                          1.00m    3-03.25 
 
Women 50-54 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Haynes, Julia             52                          1.70m    5-07.00 
  2 Tallman, Becky            52                          1.55m    5-01.00 
 
Women 50-54 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Thatcher-Murcia, Rebecca  54                          2.79m    9-02.00 
  2 Moore, Monica S.          51                          1.60m    5-03.00 
 
Women 55-59 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 DeHaven, Deborah          58                          2.73m    8-11.50 
 
Women 60-64 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Mason, Pamela             64                          2.79m    9-02.00 
 
Women 80-84 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Birks, Janice             83                          2.40m    7-10.50 
 
Women 50-54 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Thatcher-Murcia, Rebecca  54                          5.83m   19-01.50 
  2 Moore, Monica S.          51                          4.09m   13-05.00 
 
Women 55-59 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 DeHaven, Deborah          58                          6.31m   20-08.50 
 
Women 50-54 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Haynes, Julia             52                          9.54m   31-03.75 
  2 Pikula, Ellen             53                          8.79m   28-10.25 
  3 Shimko, Karlene           51                          8.47m   27-09.50 
  4 Scanlon, Heather          54                          7.90m   25-11.00 
  5 Tallman, Becky            52                          6.18m   20-03.50 
 
Women 55-59 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Good, Katherine (Keg)     59                            DNS            
 
Women 60-64 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 McGovern, Virginia        61                          7.85m   25-09.25 
 
Women 65-69 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Faller, Suzanne           65                          7.18m   23-06.75 
 
Women 70-74 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schonher, Georgia         73                          5.95m   19-06.25 
 
Women 75-79 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Wagner, Lois              79                          7.04m   23-01.25 
  2 Kane, Lana                77                          6.60m   21-08.00 
 
Women 85-89 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Disbrow, Gertrude         89                          4.78m   15-08.25 
 
Women 50-54 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Haynes, Julia             52                         28.18m      92-05 
  2 Pikula, Ellen             53                         22.84m      74-11 
  3 Shimko, Karlene           51                         20.88m      68-06 
  4 Scanlon, Heather          54                         19.24m      63-01 
 
Women 55-59 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Mgee, Beth                55                         10.08m      33-01 
 -- Good, Katherine (Keg)     59                            DNS            
 
Women 60-64 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 McGovern, Virginia        61                         13.90m      45-07 
 
Women 65-69 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Faller, Suzanne           65                         20.19m      66-03 
 
Women 70-74 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schonher, Georgia         73                         16.98m      55-08 
 
Women 75-79 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Wagner, Lois              79                         12.13m      39-09 
 
Women 80-84 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Pedersen, Janet           81                            DNS            
 
Women 50-54 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Haynes, Julia             52                         26.60m      87-03 
  2 Shimko, Karlene           51                         24.61m      80-09 
  3 Pikula, Ellen             53                         24.01m      78-09 
  4 Scanlon, Heather          54                         18.12m      59-05 
  5 Tallman, Becky            52                         15.82m      51-11 
 
Women 55-59 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Good, Katherine (Keg)     59                            DNS            
 
Women 60-64 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Van Der Schans, Cathy     62                            DNS            
 -- McGovern, Virginia        61                            DNS            
 
Women 65-69 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Faller, Suzanne           65                         20.82m      68-04 
 
Women 70-74 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schonher, Georgia         73                         13.55m      44-05 
 
Women 50-54 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Haynes, Julia             52                         24.05m      78-11 
  2 Pikula, Ellen             53                         20.18m      66-02 
  3 Scanlon, Heather          54                         16.76m      55-00 
  4 Shimko, Karlene           51                         13.01m      42-08 
 
Women 55-59 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 DeHaven, Deborah          58                         19.31m      63-04 
 
Women 60-64 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Ullman, Rosanne           63                            DNS            
 
Women 65-69 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Faller, Suzanne           65                         20.91m      68-07 
 
Women 70-74 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schonher, Georgia         73                          8.43m      27-08 
 
Women 75-79 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Kane, Lana                77                         14.68m      48-02 
  2 Wagner, Lois              79                         11.68m      38-04 
 
Women 85-89 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Disbrow, Gertrude         89                            DNS            
 
Women 50-54 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thatcher-Murcia, Rebecca  54                       11:23.26  
 
Women 55-59 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Darian, Shea              57                        9:27.13  
  2 Redfern, Regina           56                       11:19.76  
 -- Lynch, Mary               59                            DNS  
 
Women 60-64 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Kapenstein, Jolan         62                            DNF  
 -- Freund, Joanne            64                            DNS  
 
Women 70-74 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kessler, Merrilynn W.     73                       11:31.85  
 
Women 75-79 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Homentowski, Caroline     79                       12:25.86  
 
Women 50-54 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Tallman, Becky            52                            DNS  
 
Women 55-59 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Lynch, Mary               59                            DNS  
 -- Redfern, Regina           56                            DNS  
 -- Darian, Shea              57                            DNS  
 
Women 60-64 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Freund, Joanne            64                            DNS  
 
Women 70-74 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Kessler, Merrilynn W.     73                            DNS  
 
Men 50-54 50 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brague, James             53                           6.71   4 
  2 Owens, Keith              53                           7.36   4 
  3 Grossmann, Pete           51                           7.88   4 
  4 Phillps, Del              50                           8.39   4  8.385
 -- Walker, Steve             52                            DNS   4 
 -- Royce-Gaskin, Derek       51                            DNS   4 
 
Men 55-59 50 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Janusey, Michael          59                           7.17   3 
  2 Bolton, Howard            56                           8.62   3 
 -- Ray, III, Marshall        58                            DNS   4 
 -- Gaugher, Jeff             58                            DNS   5 
 -- Bunker, Donald            56                            DNS   4 
 
Men 60-64 50 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Graham, Phil              61                           7.28   3 
  2 Brown, Franklin           61                           7.35   3 
  3 Kapenstein, Jack          63                           7.64   3 
  4 Kapenstein, Joseph        61                           8.98   5 
 -- Schneider, Greg           61                            DNS   3 
 -- Tilford, Tony             61                            DNS   3 
 -- Kucherawy, David          64                            DNS   2 
 -- Law, Tim                  64                            DNS   3 
 
Men 65-69 50 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Oseroff, Aaron            65                           7.85   2 
  2 Kutcher, David            69                           8.39   2  8.382
  3 Vash, James P.            65                           8.50   2 
  4 Strouss, Mack             68                           8.56   2 
 -- Spencer, Douglas J.       69                            DNS   2 
 -- Harford, John             68                            DNS   2 
 -- Durmick, John             65                            DNS   2 
 
Men 70-74 50 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Schmehl, Glenn            73                           7.97   1 
 -- Pellow, Randall           73                            DNS   1 
 -- Seldomridge, John         73                            DNS   5 
 
Men 75-79 50 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sampson, Howie            78                           8.37  
  2 Durkin, James             78                           9.98  
 
Men 80-84 50 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Varuguese, Pothen         80                           9.14  
 
Men 85-89 50 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cox, Ed                   89                           9.45  
 
Men 50-54 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brague, James             53                          12.32   6 
  2 Barrett, Owen             54                          12.96   6 
  3 Owens, Keith              53                          13.34   6 
  4 Walker, Steve             52                          13.72   6 
  5 Grossmann, Pete           51                          14.70   6 
 -- Phillps, Del              50                            DNS   6 
 -- Royce-Gaskin, Derek       51                            DNS   6 
 
Men 55-59 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Janusey, Michael          59                          13.37   5 
  2 Ray, III, Marshall        58                          13.89   6 
  3 Gaugher, Jeff             58                          17.40   2 
 -- Willis, Dan               59                            DNS   5 
 
Men 60-64 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brown, Franklin           61                          13.26   5 
  2 Graham, Phil              61                          13.46   5 
  3 Kapenstein, Jack          63                          14.28   4 
  4 Law, Tim                  64                          16.67   5 
  5 Schneider, Greg           61                          18.64   5 
 -- Tilford, Tony             61                            DNS   4 
 -- Kapenstein, Joseph        61                            DNS   2 
 -- Hoke, Ron                 60                            DNS   5 
 -- Kucherawy, David          64                            DNS   5 
 
Men 65-69 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Warren, Don E.            68                          13.52   3 
  2 Oseroff, Aaron            65                          14.47   4 
  3 Strouss, Mack             68                          15.78   4 
  4 Vash, James P.            65                          16.30   4 
  5 Ayers, Joseph             66                          16.36   1 
  6 Durmick, John             65                          16.43   4 
  7 Kutcher, David            69                          16.73   3 
  8 Ray, Gregory              68                          19.32   4 
 -- Harford, John             68                            DNS   3 
 -- Spencer, Douglas J.       69                            DNS   4 
 
Men 70-74 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Horick, Jeff              70                          14.90   3 
  2 Schmehl, Glenn            73                          15.02   3 
 -- Pellow, Randall           73                            DNS   3 
 -- Landis, Carl              74                            DNS   3 
 
Men 75-79 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sampson, Howie            78                          15.41   2 
  2 Ocker, Richard            79                          16.12   2 
  3 Durkin, James             78                          18.47   2 
 -- Rakowski, Ray             77                            DNS   3 
 
Men 80-84 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Varuguese, Pothen         80                          17.13   2 
 -- Smith, Gehrett            83                            DNS   2 
 -- Paradine, Joseph          81                            DNS   2 
 
Men 85-89 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cox, Ed                   89                          18.25  
 -- Havlick, Joseph           89                            DNS  
 -- Eckenrode, John           89                            DNS  
 
Men 50-54 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Barrett, Owen             54                          26.13   5 
  2 Brague, James             53                          26.42   5 
  3 Grossmann, Pete           51                          30.43   5 
  4 Phillps, Del              50                          35.29   5 
 -- Schneider, Doug           54                            DNS   5 
 -- Royce-Gaskin, Derek       51                            DNS   5 
 
Men 55-59 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Janusey, Michael          59                          27.96   4 
  2 Ricke, Ray                55                          31.63   5 
  3 Gaugher, Jeff             58                          39.28   1 
 -- Willis, Dan               59                            DNS   4 
 -- Ray, III, Marshall        58                            DNS   5 
 
Men 60-64 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brown, Franklin           61                          28.77   4 
  2 Graham, Phil              61                          30.02   4 
  3 Klotz, Peter              63                          31.06   4 
  4 Kapenstein, Jack          63                          31.60   3 
 -- Kucherawy, David          64                            DNS   4 
 -- Law, Tim                  64                            DNS   4 
 -- Hoke, Ron                 60                            DNS   4 
 
Men 65-69 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Warren, Don E.            68                          28.99   3 
  2 Spencer, Douglas J.       69                          29.88   2 
  3 Jones, Larry              65                          32.74   3 
  4 Moore, William            67                          34.26   3 
  5 Vash, James P.            65                          34.35   3 
  6 Strouss, Mack             68                          36.35   2 
  7 Kutcher, David            69                          41.05   3 
 -- Ayers, Joseph             66                            DNS   1 
 -- Durmick, John             65                            DNS   3 
 -- Oseroff, Aaron            65                            DNS   3 
 
Men 70-74 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Horick, Jeff              70                          31.66   2 
  2 Schmehl, Glenn            73                          32.60   2 
  3 Landis, Carl              74                          37.76   2 
  4 Collins, Dave             73                          38.47   2 
  5 Alston, James             72                          40.01   2 
 -- Donovan, Charles          71                            DNS   2 
 
Men 75-79 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sampson, Howie            78                          34.56  
  2 Durkin, James             78                          39.88  
 
Men 80-84 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Varuguese, Pothen         80                          35.65  
 -- Smith, Gehrett            83                            DNS  
 
Men 85-89 200 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cox, Ed                   89                          40.98  
  2 Havlick, Joseph           89                        1:30.89  
 
Men 50-54 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Barrett, Owen             54                          58.76   4 
  2 Grossmann, Pete           51                        1:13.62   4 
  3 Phillps, Del              50                        1:31.92   4 
 -- Schneider, Doug           54                            DNS   4 
 -- Royce-Gaskin, Derek       51                            DNS   4 
 
Men 55-59 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ricke, Ray                55                        1:07.47   4 
  2 Gano, Jim                 58                        1:10.20   4 
  3 Gaugher, Jeff             58                        1:40.70   1 
 -- Ray, III, Marshall        58                            DNS   4 
 
Men 60-64 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kucherawy, David          64                        1:09.54   3 
  2 Klotz, Peter              63                        1:16.31   3 
  3 Sullivan, Joe             61                        1:22.53   3 
 -- Ruozzi, Gary              60                            DNS   3 
 -- Hoke, Ron                 60                            DNS   3 
 
Men 65-69 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jones, Larry              65                        1:13.24   3 
  2 Durmick, John             65                        1:16.19   3 
  3 Moore, William            67                        1:17.35   2 
  4 Vash, James P.            65                        1:22.95   3 
  5 Nicholson, Bob            69                        1:27.88   2 
 -- Devaney, Michael          66                            DNS   2 
 
Men 70-74 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Collins, Dave             73                        1:25.86   2 
  2 Rubin, Bruce              73                        1:54.87   2 
  3 Ravina, Chuck             71                        2:04.23   2 
  4 Robinson, Karl            74                        2:05.53   1 
 -- Horick, Jeff              70                            DNS   2 
 -- Landis, Carl              74                            DNS   2 
 
Men 75-79 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Durkin, James             78                        1:38.32  
  2 Berman, Herb              79                        1:41.39  
 
Men 80-84 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Varuguese, Pothen         80                        1:27.80  
 
Men 85-89 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Havlick, Joseph           89                        3:15.76  
 -- Eckenrode, John           89                            DNS  
 
Men 50-54 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Chambers, William         53                        2:25.73   2 
 -- Barrett, Owen             54                            DNS   2 
 
Men 55-59 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ricke, Ray                55                        2:45.56   2 
 
Men 60-64 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Cooper, Chip              62                        3:09.92   2 
  2 Klotz, Peter              63                        3:50.28   2 
 -- Sullivan, Joe             61                            DNS   2 
 -- Ruozzi, Gary              60                            DNS   2 
 
Men 65-69 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jones, Larry              65                        3:06.32   2 
  2 Moore, William            67                        3:13.28   2 
 -- Nicholson, Bob            69                            DNS   1 
 -- Durmick, John             65                            DNS   2 
 
Men 70-74 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Landis, Carl              74                        3:11.89  
  2 Collins, Dave             73                        3:34.71  
  3 Robinson, Karl            74                        5:03.23  
  4 Ravina, Chuck             71                        5:16.38  
 
Men 75-79 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Berman, Herb              79                        3:55.89  
  2 Durkin, James             78                        4:08.71  
 -- Baloga, Mike              79                            DNS  
 
Men 80-84 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Varuguese, Pothen         80                        3:48.58  
 
Men 85-89 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Havlick, Joseph           89                        7:17.07  
 
Men 50-54 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Chambers, William         53                        4:59.02  
 
Men 60-64 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cooper, Chip              62                        6:10.62  
  2 Sullivan, Joe             61                        6:30.62  
 
Men 65-69 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Larry              65                        6:05.53  
  2 Moore, William            67                        6:28.11  
  3 Durmick, John             65                        6:32.53  
  4 Goodale, David            67                        6:32.65  
  5 Reinhardt, Richard        66                        6:48.24  
 -- Morgan, Keevan            66                            DNS  
 -- Devaney, Michael          66                            DNS  
 
Men 70-74 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Landis, Carl              74                        6:50.73  
  2 Robinson, Karl            74                       10:29.93  
  3 Ravina, Chuck             71                       10:56.99  
 -- Pellow, Randall           73                            DNS  
 
Men 75-79 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Berman, Herb              79                        7:53.10  
  2 Durkin, James             78                        8:20.92  
 -- Baloga, Mike              79                            DNS  
 
Men 85-89 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Havlick, Joseph           89                            DNS  
 
Men 50-54 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Brague, James             53                          1.40m    4-07.00 
  2 Grossmann, Pete           51                          1.25m    4-01.25 
 
Men 60-64 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Graham, Phil              61                          1.35m    4-05.00 
  2 Thomas, Jeff              61                          1.30m    4-03.25 
 -- Dunn, William             62                            DNS            
 
Men 65-69 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Nezet, Gerard             66                          1.40m    4-07.00 
  2 Ayers, Joseph             66                          1.20m    3-11.25 
 -- Patterson, Bruce          65                            DNS            
 -- Harford, John             68                            DNS            
 -- Morgan, Keevan            66                            DNS            
 
Men 70-74 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Beck, Duncan              74                          1.10m    3-07.25 
  2 Hood, David               73                         J1.10m    3-07.25 
 -- Ravina, Chuck             71                             NH            
 
Men 75-79 High Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Blackwell, James          76                          1.30m    4-03.25 
 
Men 50-54 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Masse, Paul               50                          3.50m   11-05.75 
 
Men 60-64 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Graham, Phil              61                          2.60m    8-06.25 
 -- Dunn, William             62                            DNS            
 
Men 65-69 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Harford, John             68                            DNS            
 
Men 80-84 Pole Vault
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Paradine, Joseph          81                            DNS            
 
Men 50-54 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Phillps, Del              50                          3.53m   11-07.00  10   
 -- Royce-Gaskin, Derek       51                            DNS            
 
Men 55-59 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Janusey, Michael          59                          5.21m   17-01.25  10   
  2 Bunker, Donald            56                          5.07m   16-07.75 
 -- Willis, Dan               59                            DNS            
 
Men 60-64 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Clark, Robert             62                          4.66m   15-03.50  10   
  2 Graham, Phil              61                          4.50m   14-09.25 
  3 Brown, Franklin           61                          4.30m   14-01.25 
  4 Schneider, Greg           61                          3.36m   11-00.25 
 -- Tilford, Tony             61                            DNS            
 -- Ciccolini, Floyd          61                            DNS            
 
Men 65-69 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Patterson, Bruce          65                          4.37m   14-04.00  10   
  2 Morgan, Keevan            66                          3.92m   12-10.50 
  3 Ayers, Joseph             66                          3.84m   12-07.25 
  4 Kutcher, David            69                          3.24m   10-07.75 
  5 Harford, John             68                          3.15m   10-04.00 
 
Men 70-74 Long Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Schmehl, Glenn            73                          4.46m   14-07.75  10   
  2 Hood, David               73                          3.11m   10-02.50 
  3 Beck, Duncan              74                          2.80m    9-02.25 
  4 Ravina, Chuck             71                          2.75m    9-00.25 
 -- Marovich, Dave            73                            DNS            
 -- Donovan, Charles          71                            DNS            
 -- Kurtz, David              71                            DNS            
 
Men 50-54 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Royce-Gaskin, Derek       51                            DNS            
 
Men 55-59 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Bunker, Donald            56                         11.20m   36-09.00 
 
Men 60-64 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Clark, Robert             62                          9.23m   30-03.50 
 -- Tilford, Tony             61                            DNS            
 
Men 65-69 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Patterson, Bruce          65                         10.06m   33-00.25 
  2 Ayers, Joseph             66                          7.30m   23-11.50 
  3 Kutcher, David            69                          5.45m   17-10.75 
 -- Devaney, Michael          66                            DNS            
 -- Harford, John             68                            DNS            
 
Men 70-74 Triple Jump
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Marovich, Dave            73                          6.42m   21-00.75 
  2 Beck, Duncan              74                          5.56m   18-03.00 
 -- Kurtz, David              71                            DNS            
 
Men 50-54 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Hannay, Scott             52                         13.09m   42-11.50 
  2 Brague, James             53                         12.71m   41-08.50 
  3 Gatch, Paul               52                         10.11m   33-02.00 
  4 McLaughlin, Dennis        52                          9.11m   29-10.75 
  5 Cates, Joseph             50                          7.13m   23-04.75 
 -- Schneider, Doug           54                            DNS            
 
Men 55-59 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Kikel, John               57                         11.11m   36-05.50 
 
Men 60-64 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Palleschi, Hartley        61                         11.99m   39-04.00 
  2 Ksiaskiewicz, Joe         62                         11.40m   37-05.00 
  3 Kapenstein, Joseph        61                          8.81m   28-11.00 
  4 Rusiewicz, Albert         64                          8.61m   28-03.00 
 -- Malich, Peter             62                            DNS            
 -- Ciccolini, Floyd          61                            DNS            
 -- Mcnelis, William          64                            DNS            
 
Men 65-69 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Johnson, Robert           68                         11.03m   36-02.25 
  2 Ritchie, Albert           66                          9.11m   29-10.75 
 
Men 70-74 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Bell, David               70                         10.08m   33-01.00 
  2 Marovich, Dave            73                          9.53m   31-03.25 
  3 Beck, Duncan              74                          8.03m   26-04.25 
  4 Robinson, Karl            74                          7.82m   25-08.00 
 -- Narushoff, Richard        71                            DNS            
 -- Horick, Jeff              70                            DNS            
 -- Kurtz, David              71                            DNS            
 
Men 75-79 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Rakowski, Ray             77                          9.90m   32-05.75 
  2 Thiry, Junior             75                          7.71m   25-03.50 
 
Men 80-84 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Yost, Chuck               81                          9.95m   32-07.75 
  2 Varuguese, Pothen         80                          9.15m   30-00.25 
  3 Cederlof, Jerry           84                          7.55m   24-09.25 
 -- Kent, Geoffrey            83                            DNS            
 -- Smith, Gehrett            83                            DNS            
 
Men 85-89 Shot Put
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Feick, Ray                85                          7.20m   23-07.50 
 
Men 50-54 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Hannay, Scott             52                         39.81m     130-07 
  2 McLaughlin, Dennis        52                         31.70m     104-00 
  3 Gatch, Paul               52                         30.37m      99-08 
  4 Cates, Joseph             50                         19.47m      63-10 
  5 Phillps, Del              50                         18.74m      61-06 
 -- Schneider, Doug           54                            DNS            
 
Men 55-59 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Janusey, Michael          59                         34.54m     113-04 
  2 Kikel, John               57                         31.14m     102-02 
 
Men 60-64 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Palleschi, Hartley        61                         37.12m     121-09 
  2 Ksiaskiewicz, Joe         62                         32.07m     105-02 
  3 Rusiewicz, Albert         64                         25.04m      82-02 
 -- Tilford, Tony             61                            DNS            
 -- Dunn, William             62                            DNS            
 -- Mcnelis, William          64                            DNS            
 
Men 65-69 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Johnson, Robert           68                         35.96m     118-00 
 -- Ayers, Joseph             66                            DNS            
 -- Haight, Gordon G.         67                            DNS            
 
Men 70-74 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Bell, David               70                         32.98m     108-02 
  2 Marovich, Dave            73                         32.04m     105-01 
  3 Robinson, Karl            74                         21.37m      70-01 
  4 Beck, Duncan              74                         19.81m      65-00 
  5 Ravina, Chuck             71                         18.47m      60-07 
 -- Narushoff, Richard        71                            DNS            
 -- Kurtz, David              71                            DNS            
 
Men 75-79 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Rakowski, Ray             77                         28.30m      92-10 
  2 Thiry, Junior             75                         21.25m      69-09 
 -- Barry, Bob                76                            DNS            
 
Men 80-84 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Yost, Chuck               81                         23.56m      77-03 
  2 Kent, Geoffrey            83                         21.42m      70-03 
  3 Cederlof, Jerry           84                         16.02m      52-07 
 -- Smith, Gehrett            83                            DNS            
 
Men 85-89 Discus Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Feick, Ray                85                         15.97m      52-05 
 
Men 50-54 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Hannay, Scott             52                         38.23m     125-05 
  2 Gatch, Paul               52                         25.33m      83-01 
  3 McLaughlin, Dennis        52                         23.80m      78-01 
  4 Cates, Joseph             50                         18.74m      61-06 
 -- Schneider, Doug           54                            DNS            
 
Men 60-64 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Palleschi, Hartley        61                         33.63m     110-04 
 -- Rusiewicz, Albert         64                            DNS            
 
Men 65-69 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Mulvey, Edward            65                            DNS            
 
Men 70-74 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Marovich, Dave            73                         30.83m     101-02 
  2 Bell, David               70                         29.11m      95-06 
 -- Pellow, Randall           73                            DNS            
 -- Kurtz, David              71                            DNS            
 
Men 80-84 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Yost, Chuck               81                            DNS            
 -- Smith, Gehrett            83                            DNS            
 
Men 85-89 Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Feick, Ray                85                         21.07m      69-01 
 
Men 50-54 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Hannay, Scott             52                         47.30m     155-02 
  2 Brague, James             53                         42.36m     139-00 
  3 Gatch, Paul               52                         26.36m      86-06 
 -- Schneider, Doug           54                            DNS            
 -- Cates, Joseph             50                            DNS            
 
Men 55-59 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Janusey, Michael          59                         48.73m     159-10 
 -- Kikel, John               57                            DNS            
 
Men 60-64 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Palleschi, Hartley        61                         37.04m     121-06 
  2 Jacoby, Robert            63                         32.28m     105-11 
  3 Ksiaskiewicz, Joe         62                         29.16m      95-08 
 -- Tilford, Tony             61                            DNS            
 -- Ciccolini, Floyd          61                            DNS            
 -- Kissell, Tim              61                            DNS            
 -- Dunn, William             62                            DNS            
 -- Mcnelis, William          64                            DNS            
 
Men 65-69 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Morgan, Keevan            66                         33.77m     110-09 
  2 Ray, Gregory              68                         32.28m     105-11 
 -- Shatzer, Gerry            67                            DNS            
 
Men 70-74 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Bell, David               70                         32.04m     105-01 
  2 Marovich, Dave            73                         27.42m      89-11 
  3 Hood, David               73                         27.29m      89-06 
  4 Beck, Duncan              74                         21.46m      70-05 
 -- Ravina, Chuck             71                            DNS            
 -- Kurtz, David              71                            DNS            
 
Men 75-79 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Thiry, Junior             75                         16.09m      52-09 
 
Men 80-84 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Varuguese, Pothen         80                         23.26m      76-04 
  2 Kent, Geoffrey            83                         20.22m      66-04 
 -- Yost, Chuck               81                            DNS            
 -- Smith, Gehrett            83                            DNS            
 
Men 85-89 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Feick, Ray                85                         14.44m      47-04 
 
Men 55-59 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Bolton, Howard            56                            DNS  
 
Men 65-69 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Morrison, John            68                        9:18.76  
  2 Nicholson, Bob            69                       10:02.62  
  3 Devaney, Michael          66                       10:18.38  
  4 Strouss, Mack             68                       11:02.28  
  5 Kutcher, David            69                       12:56.48  
 
Men 70-74 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Alston, James             72                       10:16.82  
 -- Robinson, Karl            74                            DNS  
 -- Rubin, Bruce              73                            DNS  
 -- Pellow, Randall           73                            DNS  
 
Men 75-79 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bergson, Frank            77                       11:03.26  
 
Men 80-84 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
 -- Cederlof, Jerry           84                            DNS  
 
Men 85-89 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Genzlinger, Vance         87                       13:19.57  
 
Men 65-69 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Morrison, John            68                       35:43.84  
 -- Devaney, Michael          66                            DNS  
 
Men 70-74 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rubin, Bruce              73                       42:21.13  
  2 Robinson, Karl            74                       45:18.97  
 -- Ravina, Chuck             71                            DNS  
 -- Alston, James             72                            DNS  
 -- Seldomridge, John         73                            DNS  
 -- Pellow, Randall           73                            DNS  
 
Men 75-79 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bergson, Frank            77                       42:13.87  
 
Men 85-89 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Genzlinger, Vance         87                       48:41.18  

 

Send mail to jamerusp@aol.com with questions or comments about this web site.
Last modified: 08/02/16