Ultimate Sports Productions                                                                           


 

 

Home
Services
Schedule
Event Information
Results
2013 Results
2012 Results
2011 Results
2010 Results
Live Results


 

 

USP uses the

following systems

in our operation:

 

 

Certified Contractor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Companies We

Work With:

 

 

 

Certified By:

 

 

 

Members of:

 

Licensed to Ultimate Sports - Contractor License                                                              HY-TEK's Meet Manager
 
      2014 Holly Grove Invitational Track & Field Meet
                                             Salisbury University, Salisbury, MD
                                                               5/6/2014                                    
                                                     Middle School Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash MS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Upshur, Quazhanik    - Northampton              13.96   3  10   
  2       Upshur, Denise       - Northampton              13.98   3   8   
  3       Singh, Alexis        8 Lighthouse C             14.13   2   6   
  4       Weaver, Sydney       8 Salisbury                15.17   3   5   
  5       Farlow-Johnson, Ol   7 Holly Grove              15.23   3   4   
  6       Millner, Kylie       7 Lighthouse C             15.24   2   3   
  7       Gehman, Cassidy      - Greenwood Me             15.54   3   2   
  8       David, Lauren        6 Salisbury                15.58   3   1   
  9       Rischitelli, Jenna   8 Lighthouse C             15.67   1 
  9       Wilson, Phoenix      - Greenwood Me             15.67   3 
 11       O'Malley, Kennedy    8 Bennett                  15.72   2 
 12       Summerville, Britt   6 Salisbury                15.74   2 
 13       Whitehead, Kaya      8 Holly Grove              15.93   2 
 14       Lloyd, Maren         7 Holly Grove              16.27   2 
 15       Russell, Alyanna     8 Bennett                  17.42   3 
 
Girls 200 Meter Dash MS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Osborne, Kara        8 Bennett                  29.76   2  10   
  2       Millner, Kylie       7 Lighthouse C             32.28   1   8   
  3       Collier, Alyssa      8 Salisbury                32.93   1   6   
  4       Mears, Alyssa        7 Holly Grove              32.96   1   5   
  5       Joseph, emily        8 Bennett                  32.97   2   4   
  6       Ayers, Quindasia     - Northampton              32.99   2   3   
  7       Collier, Alexis      6 Salisbury                33.06   2   2   
  8       Franz, Hannah        8 Bennett                  33.80   1   1   
  9       Murphy, Shannon      8 Lighthouse C             34.77   1 
 10       Ariste, Sheryl       8 Lighthouse C             34.80   1 
 11       Rogers, Elizabeth    6 Salisbury                34.82   2 
 12       Gehman, Cassidy      - Greenwood Me             35.15   2 
 13       Lloyd, Maren         7 Holly Grove              35.55   1 
 
Girls 400 Meter Dash MS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Singh, Alexis        8 Lighthouse C           1:09.26   2  10   
  2       Woolfork, Ashley     8 Bennett                1:09.80   1   8   
  3       Schoyen, Miyuki      8 Bennett                1:12.12   2   6   
  4       Gaskins, Chrislynn   - Northampton            1:15.89   2   5   
  5       Vail, Jaime-Miller   7 Bennett                1:18.83   1   4   
  6       Salem, Sofia         7 Salisbury              1:19.57   2   3   
  7       Fields, Caria        8 Salisbury              1:26.65   1   2   
  8       Antal, Emily         6 Salisbury              1:26.98   2   1   
 
Girls 800 Meter Run MS
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1       Miller, Ava          7 Bennett                2:46.47   10   
  2       Sarbanes, eve        6 Bennett                2:52.29    8   
  3       Czapp, Hanna         7 Lighthouse C           2:55.26    6   
  4       Picconi, Hannah      - Greenwood Me           3:00.57    5   
  5       Alnaseri, Maryam     7 Bennett                3:14.44    4   
 
Girls 1600 Meter Run MS
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1       Sarbanes, eve        6 Bennett                6:33.38   10   
  2       Picconi, Hannah      - Greenwood Me           6:44.32    8   
  3       Shipley, Anna        8 Lighthouse C           6:50.18    6   
  4       Wiersberg, Sam       8 Bennett                6:50.19    5   
  5       Kim, SoEun           7 Bennett                7:23.19    4   
  6       Thompsen, Emily      7 Salisbury              7:31.87    3   
  7       Agapito, Abgiail     6 Epworth Chri           7:42.83    2   
  8       Berger, Mia          6 Epworth Chri           7:43.78    1   
  9       Collier, Alyssa      8 Salisbury              8:33.29  
 --       Moreno, Kelli        7 Salisbury                  DNF  
 
Girls 100 Meter Hurdles 30" MS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1     1 Rathkamp, Sarah      8 Holly Grove              19.37   2  10   
  2     2 Lambertson, Makenz     Holly Grove              19.62   1   8   
  3       Rischitelli, Jenna   8 Lighthouse C             20.54   2   6   
  4       Sens, Hope           8 Bennett                  20.62   2   5   
  5       Sun, christy         8 Bennett                  20.66   1   4   
  6       Ayers, Quindasia     - Northampton              20.70   2   3   
  7       Ward, Janiya         6 Bennett                  20.89   2   2   
  8       Burris, Emily        8 Salisbury                21.31   1   1   
  9       Paolone, Madison     6 Salisbury                22.84   2 
 10       Cockey, Elizabeth    8 Salisbury                27.45   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles 30" MS
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1       Woolfork, Ashley     8 Bennett                  55.12   10   
  2       Brown, Morgan        6 Bennett                  59.63    8   
  3       Miller, Abi          7 Bennett                1:03.93    6   
 
Girls 4x100 Meter Relay MS
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Northampton                                           57.43   10   
     1) Campbell, Taylor 10             2) Smith, Keona 11                
     3) Fitchett, Antonia 12            4) Fitchett, Desha 11             
  2 Bennett                                               59.54    8   
     1) Franz, Hannah 8                 2) Osborne, Kara 8                
     3) O'Malley, Kennedy 8             4) Morris, Katelyn 8              
  3 Salisbury                                           1:00.06    6   
     1) Burton-Ziara, Bridget 8         2) Collier, Alexis 6              
     3) Johnson, Emma 6                 4) Wilkes, Jessica 8              
  4 Lighthouse Christian                                1:00.11    5   
     1) Millner, Kylie 7                2) Czapp, Hanna 7                 
     3) Rischitelli, Jenna 8            4) Singh, Alexis 8                
 
Girls 4x200 Meter Relay MS
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Northampton                                         2:06.52   10   
  2 Bennett                                             2:08.27    8   
     1) Morris, Katelyn 8               2) O'Malley, Kennedy 8            
     3) Osborne, Kara 8                 4) Sun, christy 8                 
  3 Salisbury                                           2:08.44    6   
     1) Burton-Ziara, Bridget 8         2) Collier, Alexis 6              
     3) Johnson, Emma 6                 4) Wilkes, Jessica 8              
  4 Lighthouse Christian                                2:15.66    5   
     1) Ariste, Sheryl 8                2) Czapp, Hanna 7                 
     3) Millner, Kylie 7                4) Rischitelli, Jenna 8           
 
Girls 4x400 Meter Relay MS
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bennett                                             5:01.59   10   
     1) Schoyen, Miyuki 8               2) Woolfork, Ashley 8             
     3) Sarbanes, eve 6                 4) Miller, Ava 7                  
  2 Northampton                                         5:17.85    8   
     1) Lyons, Quintara 10              2) Richardson, Nia 9              
     3) Brickhouse, Kanizah 9           4) Harmon, Rodjenek 10            
  3 Salisbury                                           6:03.64    6   
     1) Greene, Jessica 7               2) Lee, Makayla 6                 
     3) Salem, Sofia 7                  4) Whitecopf, Molly 8             
 
Girls High Jump MS
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Picconi, Hannah      - Greenwood Me           4-06.00      1.37m  10   
  2     1 Rathkamp, Sarah      8 Holly Grove            4-02.00      1.27m   8   
  3       Sens, Hope           8 Bennett                3-08.00      1.11m   5.50
  3       Ward, Janiya         6 Bennett                3-08.00      1.11m   5.50
 --       Woolfork, Ashley     8 Bennett                     NH            
 
Girls Long Jump MS
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Schoyen, Miyuki      8 Bennett               13-04.50      4.07m  10   
  2       Singh, Alexis        8 Lighthouse C          13-04.00      4.06m   8   
  3     4 Walter, Ava            Bennett               12-07.50      3.84m   6   
  4       Osborne, Kara        8 Bennett               12-05.50      3.79m   5   
  5       Farlow-Johnson, Ol   7 Holly Grove           12-02.00      3.70m   4   
  6       Gehman, Cassidy      - Greenwood Me          11-10.00      3.60m   3   
  7       Agapito, Abgiail     6 Epworth Chri          11-04.00      3.45m   2   
  8       Upshur, Denise       - Northampton           11-04.00      3.45m   1   
  9       Whitehead, Kaya      8 Holly Grove           11-03.50      3.44m 
 10       Mears, Alyssa        7 Holly Grove           11-01.50      3.39m 
 11       Rathkamp, Emily      8 Holly Grove          x11-00.00      3.35m 
 12     2 Lambertson, Makenz     Holly Grove          x10-11.00      3.32m 
 13       Johnson, Emma        6 Salisbury             10-10.50      3.31m 
 14       Murphy, Shannon      8 Lighthouse C          10-03.50      3.13m 
 15       Lloyd, Maren         7 Holly Grove           x9-08.50      2.95m 
 16       Paolone, Madison     6 Salisbury              9-02.50      2.80m 
 17       Berger, Mia          6 Epworth Chri           8-00.50      2.45m 
 18       Hayden, Megan        6 Lighthouse C           8-00.00      2.43m 
 19       Lee, Makayla         6 Salisbury              7-10.00      2.38m 
 
Girls Triple Jump MS
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Barrett, Kennedy     6 Bennett               27-10.00      8.48m  10   
  2       Brown, Morgan        6 Bennett               25-11.50      7.91m   8   
  3       Krauss, Kali         8 Bennett               25-08.00      7.82m   6   
  4       Rathkamp, Emily      8 Holly Grove           23-08.00      7.21m   5   
 
Girls Shot Put 6 lb MS
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Krauss, Kali         8 Bennett               39-03.50     11.97m  10   
  2       Berry, Imani         7 Lighthouse C          29-04.50      8.95m   8   
  3       Simpson, Elizabeth   8 Salisbury             24-04.50      7.42m   6   
  4       Christenbury, Cari   7 Lighthouse C          24-03.50      7.40m   5   
  5     2 Lambertson, Makenz     Holly Grove           23-09.50      7.25m   4   
  6       Sun, christy         8 Bennett               22-11.50      6.99m   3   
  7       Justis, Ami          8 Holly Grove           21-04.50      6.51m   2   
  8       Cockey, Elizabeth    8 Salisbury             21-02.50      6.46m   1   
  9       Wiersberg, Sam       8 Bennett               20-03.50      6.18m 
 10       Abrams, Zyanne       8 Lighthouse C          18-04.50      5.60m 
 11       Burris, Emily        8 Salisbury             14-08.50      4.48m 
 
Girls Discus Throw 1 kg MS
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Gehman, Cassidy      - Greenwood Me             56-08     17.27m  10   
  2       Berry, Imani         7 Lighthouse C             56-06     17.22m   8   
  3       Wilson, Phoenix      - Greenwood Me             49-00     14.93m   6   
  4       Gaskins, Chrislynn   - Northampton              47-05     14.45m   5   
  5       Krauss, Kali         8 Bennett                  45-06     13.86m   4   
  6       Morris, kaitlyn      8 Bennett                  44-03     13.48m   3   
  7       Justis, Ami          8 Holly Grove              44-01     13.43m   2   
  8       Abrams, Zyanne       8 Lighthouse C             40-06     12.34m   1   
  9       Collier, Alyssa      8 Salisbury                40-03     12.26m 
 10       Cockey, Elizabeth    8 Salisbury                39-04     11.98m 
 11       Hayden, Megan        6 Lighthouse C             38-05     11.70m 
 12       Stratton, Kiyanna    8 Northampton              32-03      9.82m 
 13       Douglas, Cameryn     6 Bennett                  19-07      5.96m 
 14       Whitecopf, Molly     8 Salisbury                17-04      5.28m 
 
 
 
Boys 100 Meter Dash MS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Richardson, Destin   8 Bennett                  12.67   1  10   
  2       Bivens, Alijah       6 Bennett                  14.62   2   8   
  3       Balascio, Skylar     8 Lighthouse C             14.70   1   6   
  4       Phillips, Matthew    7 Salisbury                14.82   2   5   
  5       Green, Morgan        8 Salisbury                14.83   2   4   
  6       Mezick, Dylan        6 Bennett                  15.09   1   3   
  7       Nestor, Cole         7 Salisbury                15.12   2   2   
  8       Gulab, Nadeem        8 Lighthouse C             15.15   2   1   
  9       Willey, Caleb        - Greenwood Me             15.29   2 
 10       Strong, Noah         8 Lighthouse C             16.12   1 
 11       Carrington, Asheer   - Northampton              16.26   2 
 
Boys 200 Meter Dash MS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Walker, Jontrell     - Northampton              30.39   2  10   
  2       Venere, Vince        6 Bennett                  31.23   2   8   
  3       Willey, Caleb        - Greenwood Me             31.61   2   6   
  4       Lloyd-Wood, Alexan   7 Lighthouse C             31.81   2   5   
  5       Lupean, Sam          8 Bennett                  32.04   1   4   
  6       Batts, R.J.          6 Bennett                  32.35   1   3   
  7       Kellam, Jacorey      - Northampton              32.37   2   2   
  8       Pecoraro, Josh       7 Salisbury                35.82   2   1   
 
Boys 400 Meter Dash MS
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Kelley, Spencer      8 Bennett                1:02.58   1  10   
  2       Burgess, Camron      - Northampton            1:03.26   2   8   
  3       Kellam, Jacorey      - Northampton            1:08.89   2   6   
  4       Underwood, Peyton    8 Bennett                1:09.21   2   5   
  5       Fritts, Michael      6 Salisbury              1:10.78   1   4   
  6       Lloyd-Wood, Alexan   7 Lighthouse C           1:10.92   1   3   
  7       Bailey, Eddie        8 Salisbury              1:17.88   2   2   
  8       Mehta, Aadit         8 Salisbury              1:22.92   2   1   
 
Boys 800 Meter Run MS
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1       Cephas, Daquan       8 Northampton            2:32.81   10   
  2       Warfel, Joseph       - Greenwood Me           2:34.50    8   
  3       Kelley, Aiden        8 Bennett                2:38.48    6   
  4       Hudson, Conner       8 Salisbury              2:40.46    5   
  5       Snead, Devonta       - Northampton            2:43.51    4   
  6       Adnan, Adib          8 Bennett                2:50.09    3   
  7       Jarvis, Dajawan      - Northampton            3:01.93    2   
  8       Murphy, Mathew       7 Lighthouse C           3:04.11    1   
  9       Alneseri, Yousef     6 Bennett                3:14.55  
 10       Glushakow, Colin     6 Salisbury              3:19.53  
 
Boys 1600 Meter Run MS
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1       Steigler, Aaron      8 Bennett                5:40.99   10   
  2       Warfel, Joseph       - Greenwood Me           5:42.54    8   
  3       Bradley, Kaleb       8 Bennett                6:00.48    6   
  4       Sabo, Stephen        8 Salisbury              6:07.56    5   
  5       Snead, Devonta       - Northampton            6:10.90    4   
  6       Southern, Garrett    6 Salisbury              6:11.91    3   
  7       Douglas, Ross        8 Bennett                6:32.40    2   
  8       Hawley, Christian    7 Salisbury              6:57.75    1   
  9       Tyler, Logan         6 Epworth Chri           7:04.18  
 10       Gorgui, Josh         7 Epworth Chri           7:29.07  
 
Boys 100 Meter Hurdles 33" MS
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1       Richardson, Destin   8 Bennett                  16.99   10   
  2       Becker, Jake         8 Salisbury                19.04    8   
  3       Mondestin, Sylvens   7 Salisbury                19.14    6   
  4       Oradat, Josh         8 Salisbury                19.65    5   
  5       Jarvis, Dajawan      - Northampton              20.00    4   
  6       Font, Saul           6 Bennett                  20.26    3   
  7       Batts, R.J.          6 Bennett                  21.27    2   
 
Boys 300 Meter Hurdles 30" MS
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1       Matthews, David      8 Bennett                  52.83   10   
  2       Jarvis, Dajawan      - Northampton              54.58    8   
  3       Font, Saul           6 Bennett                  59.08    6   
  4       Munasingh, Banuja    8 Bennett                  59.16    5   
 
Boys 4x100 Meter Relay MS
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Salisbury                                             54.32   10   
     1) Glushakow, Braden 7             2) Oscar, Paul 6                  
     3) Vazquez, Jose 8                 4) Whyte, Beau 8                  
  2 Bennett                                               56.69    8   
     1) Bivens, Alijah 6                2) Matthews, David 8              
     3) Mezick, Dylan 6                 4) Richardson, Destin 8           
  3 Northampton                                           57.96    6   
     1) Carrington, Asheer -            2) Jarvis, Dajawan -              
     3) Justice, Matthew 8              4) Collins, Nicholas 8            
  4 Lighthouse Christian                                1:06.36    5   
     1) Balascio, Skylar 8              2) Gulab, Nadeem 8                
     3) Lloyd-Wood, Alexander 7         4) Richter, Anthony 8             
 
Boys 4x200 Meter Relay MS
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Salisbury                                           1:58.83   10   
     1) Glushakow, Braden 7             2) Oscar, Paul 6                  
     3) Vazquez, Jose 8                 4) Whyte, Beau 8                  
  2 Northampton                                         2:02.64    8   
     1) Carrington, Asheer -            2) Collins, Nicholas 8            
     3) Fisher, Jahiem -                4) Jarvis, Dajawan -              
  3 Bennett                                             2:02.65    6   
     1) Bivens, Alijah 6                2) Matthews, David 8              
     3) Richardson, Destin 8            4) Venere, Vince 6                
  4 Lighthouse Christian                                2:11.94    5   
     1) Balascio, Skylar 8              2) Gulab, Nadeem 8                
     3) Lloyd-Wood, Alexander 7         4) Murphy, Mathew 7               
 
Boys 4x400 Meter Relay MS
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Northampton                                         4:23.03   10   
     1) Carrington, Asheer -            2) Brisco, Tamaze -               
     3) Burgess, Camron -               4) Fisher, Jahiem -               
  2 Bennett                                             4:34.18    8   
     1) Kelley, Aiden 8                 2) Kelley, Spencer 8              
     3) Steigler, Aaron 8               4) Bradley, Kaleb 8               
  3 Salisbury                                           4:41.02    6   
     1) Hentschel, Gavin 6              2) Jordan, Noah 7                 
     3) Peters, Owen 7                  4)                                
 
Boys High Jump MS
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Willey, Caleb        - Greenwood Me           5-03.00      1.60m  10   
  2       Chaffinch, Justin    - Greenwood Me           5-00.00      1.52m   8   
  3       Voyles, Kevon        8 Northampton            4-10.00      1.47m   6   
  4     3 Richardson, Dustin   8 Bennett                4-02.00      1.27m   5   
  5       Sang, Walker         8 Bennett                4-02.00      1.27m   4   
  6       Underwood, Peyton    8 Bennett                4-02.00      1.27m   3   
 
Boys Long Jump MS
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Cephas, Daquan       8 Northampton           12-11.50      3.94m  10   
  2       Gorgui, Josh         7 Epworth Chri          12-08.50      3.87m   8   
  3       Underwood, Peyton    8 Bennett               12-08.00      3.86m   6   
  4       Balascio, Skylar     8 Lighthouse C          12-07.50      3.84m   5   
  5       Mezick, Dylan        6 Bennett               12-02.50      3.72m   4   
  6       Gulab, Nadeem        8 Lighthouse C          12-00.50      3.67m   3   
  7       Jordan, Noah         7 Salisbury              9-11.50      3.03m   2   
  8       Hentschel, Gavin     6 Salisbury              9-11.00      3.02m   1   
  9       Tyler, Logan         6 Epworth Chri           9-10.00      2.99m 
 
Boys Triple Jump MS
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Spence, RJ          11 Central Chri          37-00.50     11.29m  10   
  2       Mezick, Dylan        6 Bennett               27-02.50      8.29m   8   
  3       Johnsley, Oneus      6 Bennett               25-10.00      7.87m   6   
  4       Robinson, Jarbob     - Northampton           24-02.00      7.36m   5   
 --       Venere, Vince        6 Bennett                   FOUL            
 
Boys Shot Put 8 lb MS
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Chaffinch, Justin    - Greenwood Me          35-02.00     10.71m  10   
  2       Awan, Najeeb         8 Bennett               30-09.50      9.38m   8   
  3       Mondestin, Sylvens   7 Salisbury             30-02.00      9.19m   6   
  4       Walker, Jontrell     - Northampton           29-11.00      9.11m   5   
  5       Matthews, David      8 Bennett               29-06.50      9.00m   4   
  6       Pitoniak, Trent      8 Salisbury             23-07.50      7.20m   3   
  7       Richter, Anthony     8 Lighthouse C          22-10.00      6.95m   2   
  8       Temple, shawn        8 Bennett               21-06.00      6.55m   1   
  9       Strong, Noah         8 Lighthouse C          20-02.50      6.15m 
 10       Murphy, Mathew       7 Lighthouse C          18-09.00      5.71m 
 
Boys Discus Throw 1 kg MS
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Chaffinch, Justin    - Greenwood Me            119-07     36.44m  10   
  2       Vazquez, Jose        8 Salisbury               112-05     34.26m   8   
  3       Mohammed, Khalil     8 Bennett                  55-08     16.96m   6   
  4       Temple, shawn        8 Bennett                  54-04     16.56m   5   
  5       Richter, Anthony     8 Lighthouse C             43-01     13.13m   4   
  6       Pitoniak, Trent      8 Salisbury                41-11     12.77m   3   
  7       Ben, Seamus          8 Bennett                  36-01     10.99m   2   
  8       Strong, Noah         8 Lighthouse C             31-01      9.47m   1   
 
 
 
                     Girl’s Middle School Team Rankings
===============================================================================
    1) Bennett                    211        2) Lighthouse Christian       85   
    3) Northampton                 63        4) Holly Grove Christian      52   
    5) Salisbury                   49        6) Greenwood Mennonite        44   
    7) Epworth Christian            5                                           
 
 
                                     Boy’s Middle School Team Rankings
===============================================================================
    1) Bennett                    198        2) Northampton               108   
    3) Salisbury                  101        4) Greenwood Mennonite        60   
    5) Lighthouse Christian        41        6) Central Christian          10   
    7) Epworth Christian            8                                           

 

Send mail to jamerusp@aol.com with questions or comments about this web site.
Last modified: 03/05/15