Ultimate Sports Productions                                                                           


 

 

Home
Services
Schedule
Event Information
Results
2013 Results
2012 Results
2011 Results
2010 Results
Live Results


 

 

USP uses the

following systems

in our operation:

 

 

Certified Contractor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Companies We

Work With:

 

 

 

Certified By:

 

 

 

Members of:

 

 
Licensed to Ultimate Sports - Contractor License                                                       HY-TEK's Meet Manager
 
                   2015 CYO Regions 18-21                             
                                     Spring Meet #4                               
                                     Pope John Paul II Royersford, PA
                                                         4.26.2015                        
                                                         Results                                    
 
Girls 9-10 100 Meter Dash Novice
===================================================================
Top 8 Advance by Time
        ARCH: ! 13.42  2002        Julia Claudy, St. Patrick Kenneth Squa      
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Abruzzo, Cecilia          04 St Eleanor               15.13q  4 
  2 Repholz, Sophia           04 St Philip LH             15.14q  3 
  3 Morrison, Emily           04 Visitation Bvm           15.43q  2 
  4 Battaglia, Julia          04 HolyRosary               16.01q  1 
  5 McDonough, Emily          05 Blessed Teresa           16.27q  1 
  6 Wenstrup, Elisabeth       04 St Eleanor               16.50q  2 
  7 Collins, Maura            04 St Eleanor               16.59q  4 
  8 Barzousky, Lily           04 Blessed Teresa           16.72q  4 
  9 Sion, Ashley              05 Mother of Divine         17.00   4 
 10 Sala, Marisa              05 Visitation Bvm           17.10   3 
 11 McKendry, Cathleen        04 Sacred Heart-R           17.21   2 
 12 Jin, Cynthia              05 Mother of Divine         17.24   1 
 13 O'Neill, Caroline         04 St Basil Gre             17.30   4 
 14 Munion, Mackey            04 St Basil Gre             17.33   2 
 15 Talone, Addison           04 Visitation Bvm           17.37   1  17.361
 16 Holloway, Isabelle        04 Holy Family-Phoe         17.37   3  17.369
 17 Mokonchu, Vania           04 Sacred Heart-R           17.65   2 
 18 Ujobai, Lindsay           04 Blessed Teresa           17.68   2 
 19 Golden, Sidda             05 Blessed Teresa           18.01   1 
 20 Warren, Rachel            05 Holy Family-Phoe         18.97   4 
 21 Croushore, Allison        04 Visitation Bvm           19.43   3 
 22 Connor, Kaylan            05 St Eleanor               20.99   1 
 23 Mitchell, Ashley          05 Blessed Teresa           22.94   3 
Finals
  1 Abruzzo, Cecilia          04 St Eleanor               14.95   10   
  2 Repholz, Sophia           04 St Philip LH             15.32    8   
  3 Morrison, Emily           04 Visitation Bvm           15.85    6   
  4 Battaglia, Julia          04 HolyRosary               16.08    4   
  5 Wenstrup, Elisabeth       04 St Eleanor               16.29    2   
  6 McDonough, Emily          05 Blessed Teresa           16.77    1   
  7 Barzousky, Lily           04 Blessed Teresa           17.13  
  8 Collins, Maura            04 St Eleanor               17.28  
 
Girls 9-10 200 Meter Dash Novice
==========================================================================
        ARCH: ! 27.71  6/2/2007    Kristin Szczepaniak, Corpus Christi         
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Abruzzo, Cecilia          04 St Eleanor               33.01   3  10   
  2 Wenstrup, Elisabeth       04 St Eleanor               34.29   1   8   
  3 Battaglia, Julia          04 HolyRosary               34.49   3   6   
  4 McDonough, Emily          05 Blessed Teresa           34.93   2   4   
  5 Kemp, Caroline            04 Mother of Divine         35.02   3   2   
  6 Bacallao, Natalie         04 St. Aloysius             35.34   3   1   
  7 Loughney, Riley           04 St Eleanor               35.38   3 
  8 Austin, Brianna           05 St Philip LH             36.40   3 
  9 Patti, Anna Marie         04 St Eleanor              x36.53   2 
 10 Munion, Mackey            04 St Basil Gre             36.59   2 
 11 Sion, Ashley              05 Mother of Divine         36.99   2 
 12 Jin, Cynthia              05 Mother of Divine         37.05   1 
 13 O'Neill, Caroline         04 St Basil Gre             37.73   3 
 14 Barzousky, Lily           04 Blessed Teresa           38.38   2 
 15 Holloway, Isabelle        04 Holy Family-Phoe         38.58   3 
 16 McMenamin, Morgan         04 St Philip LH             38.82   2 
 17 Schiele, Claire           05 St Eleanor              x39.03   1 
 18 Patzuk, Molly             04 HolyRosary               39.13   2 
 19 Croiger, Kierra           05 St Eleanor              x39.50   1 
 20 Manza, Gianna             04 St Eleanor              x39.75   2 
 21 Golden, Sidda             05 Blessed Teresa           43.35   1 
 22 Knapstein, Sofia          04 HolyRosary               43.43   1 
 23 O'Connor, Kelly           04 St Eleanor              x46.73   1 
 24 Mitchell, Ashley          05 Blessed Teresa          x53.68   1 
 
Girls 9-10 400 Meter Dash Novice
==========================================================================
        ARCH: ! 63.51  6/2/2007    Moira Putsch, St Mary Magdalen              
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Paul, Grace               04 St. Aloysius             73.63   3  10   
  2 Croiger, Kayla            04 St Eleanor               77.61   3   8   
  3 Sala, Marisa              05 Visitation Bvm         1:24.58   3   6   
  4 McKendry, Cathleen        04 Sacred Heart-R         1:25.69   3   4   
  5 McDonough, Emily          05 Blessed Teresa         1:26.47   3   2   
  6 O'Neill, Caroline         04 St Basil Gre           1:27.09   3   1   
  7 Barnes, Anna              04 St. Aloysius           1:27.95   1 
  8 Schiele, Claire           05 St Eleanor             1:28.20   2 
  9 Ujobai, Lindsay           04 Blessed Teresa         1:33.53   1 
 10 Cleary, Caroline          05 Visitation Bvm         1:34.09   2 
 11 O'Brien, Kylie            04 Mother of Divine       1:39.28   2 
 12 Parker, Mara              05 Mother of Divine       1:39.54   1 
 13 O'Connor, Kelly           04 St Eleanor             1:44.60   1 
 14 Dallas, Amy               05 Mother of Divine       1:44.76   1 
 15 Croushore, Allison        04 Visitation Bvm         1:59.39   2 
 
Girls 9-10 800 Meter Run Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 2:30.40  5/30/2009   Olivia Sargent, St Ignatius               
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Morrison, Emily           04 Visitation Bvm         2:57.07   10   
  2 Scheidecker, Emily        05 St Eleanor             2:59.61    8   
  3 Barone, Noelle            05 St. Aloysius           3:08.65    6   
  4 Stong, Evelyn             04 Mother of Divine       3:11.53    4   
  5 Schiele, Colleen          04 St Eleanor             3:15.08    2   
  6 Kemp, Margo               05 Mother of Divine       3:17.46    1   
  7 Kitching, Anne            04 St Philip LH           3:17.93  
  8 Caputo, Caroline          04 St Helena              3:19.46  
  9 Greco, Isabella           04 St Eleanor             3:19.80  
 10 Schiele, Claire           05 St Eleanor            x3:22.06  
 11 Yates, Elizabeth          05 Mother of Divine       3:32.91  
 12 Dudas, Nina               05 Mother of Divine      x3:39.32  
 13 George, Katie             05 Mother of Divine      x3:50.79  
 14 Thorne, Layla             04 Visitation Bvm         4:14.96  
 
Girls 9-10 1600 Meter Run Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 5:33.98  5/30/2009   Olivia Sargent, St Ignatius               
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sala, Marisa              05 Visitation Bvm         6:43.90   10   
  2 Greco, Isabella           04 St Eleanor             6:47.43    8   
  3 Schiele, Colleen          04 St Eleanor             6:47.93    6   
  4 DiMascio, Emma            04 St Helena              7:21.29    4   
  5 Knapstein, Sofia          04 HolyRosary             7:40.05    2   
 
Girls 9-10 4x100 Meter Relay Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 58.49  5/31/2014   St Andrew-Newtown, St Andrew-Newtow         
                       M Gauker, S Judge, A Principato, C Taylor         
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 St Eleanor                                            64.64   10   
  2 St Aloysius                                           68.10    8   
  3 St Philip Neri -lafayette Hill                        68.96    6   
  4 Holy Rosary Regional School                           69.06    4   
  5 Visitation B V M                                    1:21.10    2   
  6 Mother of Divine Providence                         1:21.19    1   
 
Girls 9-10 4x200 Meter Relay Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 2:04.53  5/31/2014   St Andrew-Newtown, St Andrew-Newtow       
                         O Boruta, S Judge, M Newell, A Principato         
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Holy Rosary Regional School                         2:28.65   10   
  2 St Eleanor                                          2:32.67    8   
  3 St Aloysius                                         2:34.33    6   
  4 Mother of Divine Providence                         2:37.40    4   
 
Girls 9-10 High Jump Novice
=======================================================================
        ARCH: !  4-06  6/5/2010    Hannah Sexton, Our Lady Mnt Car             
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Croiger, Kayla            04 St Eleanor             4-04.00   10   
  2 Austin, Brianna           05 St Philip LH           3-08.00    8   
  3 Munion, Mackey            04 St Basil Gre           3-06.00    6   
  4 McKendry, Cathleen        04 Sacred Heart-R         3-04.00    4   
  5 Collins, Maura            04 St Eleanor            J3-04.00    2   
  6 Thornton, Jada            04 HolyRosary            J3-04.00    1   
  7 Knapstein, Sofia          04 HolyRosary             3-02.00  
  8 Scheidecker, Emily        05 St Eleanor            J3-02.00  
  8 Patzuk, Molly             04 HolyRosary            J3-02.00  
  8 Brezski, Naomi            05 St. Aloysius          J3-02.00  
 11 Warren, Rachel            05 Holy Family-Phoe       3-00.00  
 12 Golden, Sidda             05 Blessed Teresa        J3-00.00  
 -- Greco, Isabella           04 St Eleanor                  NH  
 
Girls 9-10 Long Jump Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 14-06.25  1975        Hendricks                                
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Repholz, Sophia           04 St Philip LH          11-05.00   10   
  2 Paul, Grace               04 St. Aloysius          11-02.25    8   
  3 Barone, Noelle            05 St. Aloysius          10-04.75    6   
  4 Brezski, Naomi            05 St. Aloysius          10-03.75    4   
  5 Bacallao, Natalie         04 St. Aloysius         x10-01.00  
  6 Holloway, Isabelle        04 Holy Family-Phoe       9-07.50    2   
  7 Barzousky, Lily           04 Blessed Teresa         9-05.50    1   
  8 Patti, Anna Marie         04 St Eleanor             8-10.25  
  9 McMenamin, Morgan         04 St Philip LH           8-08.75  
 10 Parker, Mara              05 Mother of Divine       8-04.00  
 11 Croiger, Kierra           05 St Eleanor            J8-04.00  
 12 Saxon, Ella               05 St Helena              8-02.00  
 13 Caputo, Caroline          04 St Helena             J8-02.00  
 14 Manza, Gianna             04 St Eleanor             7-09.00  
 15 O'Connor, Kelly           04 St Eleanor            x7-08.75  
 16 Kemp, Margo               05 Mother of Divine       7-04.25  
 17 Warren, Rachel            05 Holy Family-Phoe       7-03.25  
 18 Mitchell, Ashley          05 Blessed Teresa         6-04.00  
 19 Hennessy, Caitlyn         04 Visitation Bvm         6-00.75  
 20 Morrison, Emily           04 Visitation Bvm         1-00.50  
 
Girls 9-10 Shot Put Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 31-03.25  5/30/2009   Mary Kate Moeller, Holy Cross-Sprin      
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kefer, Sophia             04 St. Aloysius          16-10.50   10   
  2 Kemp, Caroline            04 Mother of Divine      16-03.50    8   
  3 Todd, Kathryn             04 St Eleanor            12-01.25    6   
  4 Dallas, Amy               05 Mother of Divine      12-01.00    4   
  5 Talone, Addison           04 Visitation Bvm        11-06.75    2   
  6 Cleary, Caroline          05 Visitation Bvm        10-07.50    1   
  7 Thorne, Layla             04 Visitation Bvm        10-03.00  
  8 Connor, Kaylan            05 St Eleanor             8-10.50  
 
Girls 11-12 100 Meter Dash Minor
===================================================================
Top 8 Advance by Time
        ARCH: ! 12.60  5/30/2009   Moira Putsch, St Mary Magdalen              
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Hudson, Kaleigh           03 St Eleanor               14.71q  3 
  2 Welsh, Julia              02 St Eleanor               14.79q  1 
  3 LeGendre, Isabella        02 Mother of Divine         15.18q  4 
  4 Brady, Grace              02 St Mary Spng Mt          15.22q  3 
  5 Lesinski, Heather         03 St Eleanor               15.34q  2 
  6 Saladino Tang, Lauren     02 St Eleanor               15.80q  4 
  7 Newell, Ashley            03 HolyRosary               15.98q  2 
  8 Whalon, Julia             02 Mother of Divine         16.19q  4 
  9 Schoeniger, Catherine     03 St Eleanor               16.26   3 
 10 Kane, Laura               03 HolyRosary               16.31   3 
 11 Llopis, Isabel            03 St Helena                16.36   1 
 12 Campanella, Danielle      03 Visitation Bvm           16.41   1 
 13 Rivera, Sofia             03 St Philip LH             16.71   1 
 14 Doan, Claire              03 Mother of Divine         16.77   2 
 15 McNally, Mary Kate        03 Visitation Bvm           16.91   4 
 16 Buda, Sophia              02 St Eleanor               17.42   4 
 17 Flocco, Faith             02 St Philip LH             17.48   2 
 18 Cleary, Theresa           03 HolyRosary               18.50   3 
Finals
  1 Hudson, Kaleigh           03 St Eleanor               14.29   10   
  2 Lesinski, Heather         03 St Eleanor               14.54    8   
  3 LeGendre, Isabella        02 Mother of Divine         14.67    6   
  4 Welsh, Julia              02 St Eleanor               14.69    4   
  5 Brady, Grace              02 St Mary Spng Mt          15.53    2   
  6 Newell, Ashley            03 HolyRosary               15.83    1   
  7 Whalon, Julia             02 Mother of Divine         15.95  
  8 Kane, Laura               03 HolyRosary               16.28  
 
Girls 11-12 200 Meter Dash Minor
==========================================================================
        ARCH: ! 26.20  5/30/2009   Moira Putsch, St Mary Magdalen              
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Schiele, Kathleen         02 St Eleanor               29.89   3  10   
  2 Lesinski, Heather         03 St Eleanor               31.09   3   8   
  3 Hudson, Kaleigh           03 St Eleanor               31.15   3   6   
  4 Welsh, Julia              02 St Eleanor              x31.25   3 
  5 Cordrey, Delaney          02 St Eleanor              x31.37   3 
  6 LeGendre, Isabella        02 Mother of Divine         31.61   3   4   
  7 Patterson, Anna           03 St Eleanor              x32.02   2 
  8 Glenn, Madeline           03 St. Aloysius             32.03   3   2   
  9 Abruzzo, Sarah            02 St Eleanor              x32.51   2 
 10 Brady, Grace              02 St Mary Spng Mt          33.13   3   1   
 11 Whalon, Julia             02 Mother of Divine         34.65   2 
 12 Casey, Flynn              02 St Helena                34.87   2 
 13 Burkholder, Amanda        02 Visitation Bvm           34.97   2 
 14 Kane, Laura               03 HolyRosary               34.98   2 
 15 Newell, Ashley            03 HolyRosary               35.92   2 
 16 Campanella, Danielle      03 Visitation Bvm           36.57   1 
 17 Kowalczyk, Sophia         02 Visitation Bvm           37.38   2 
 18 Cano, Megan               02 St. Aloysius             38.73   1 
 19 Bell, Erin                02 St. Aloysius             41.54   1 
 
Girls 11-12 400 Meter Dash Minor
==========================================================================
        ARCH: ! 58.33  5/30/2009   Moira Putsch, St Mary Magdalen              
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Crossan, Tess             03 St Eleanor               71.89   1  10   
  2 Brady, Grace              02 St Mary Spng Mt          72.13   3   8   
  3 Miller, Olivia            03 St Basil Gre             75.19   3   6   
  4 Aguila, Sophia            02 St Eleanor               76.60   3   4   
  5 Kane, Laura               03 HolyRosary               79.03   1   2   
  6 Burkholder, Amanda        02 Visitation Bvm           79.34   3   1   
  7 Dowd, Riley               03 St Helena              1:20.00   2 
  8 McNally, Mary Kate        03 Visitation Bvm         1:21.20   2 
  9 Newell, Ashley            03 HolyRosary             1:21.27   3 
 10 Lampe, Justine            02 HolyRosary             1:21.38   3 
 11 Mulligan, Moira           03 St Philip LH           1:21.40   2 
 12 Doan, Claire              03 Mother of Divine       1:21.88   1 
 13 Urban, Onca               03 St Eleanor             1:23.65   2 
 14 Kowalczyk, Sophia         02 Visitation Bvm         1:24.58   2 
 15 Miralles, Ava             02 Blessed Teresa         1:26.62   2 
 16 Souder, Veronica          03 Blessed Teresa         1:33.41   1 
 17 Bell, Hannah              02 St. Aloysius           1:34.03   2 
 
Girls 11-12 800 Meter Run Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 2:19.15  6/5/2010    Marissa Sheva, St. Agnes/SH               
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Crossan, Tess             03 St Eleanor             2:44.60   10   
  2 Rogers, Brooklyn          03 St Eleanor             2:47.81    8   
  3 Cagliola, Gianna          03 Blessed Teresa         2:54.45    6   
  4 Saxon, Samantha           03 St Helena              2:58.59    4   
  5 Rotay, Mackenzie          03 St Eleanor             2:58.68    2   
  6 Miller, Olivia            03 St Basil Gre           3:00.47    1   
  7 Lamirande, Erin           02 St Eleanor            x3:01.54  
  8 German, Gwnyeth           02 St Eleanor            x3:04.00  
  9 Aguila, Sophia            02 St Eleanor            x3:05.34  
 10 Mulligan, Moira           03 St Philip LH           3:11.07  
 11 O'Sullivan, Delaney       03 St Eleanor            x3:16.06  
 12 DiMascio, Grace           02 St Helena              3:18.05  
 13 McNally, Mary Kate        03 Visitation Bvm         3:27.63  
 14 Miralles, Ava             02 Blessed Teresa         3:32.45  
 15 Souder, Veronica          03 Blessed Teresa         3:36.67  
 
Girls 11-12 1600 Meter Run Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 5:00.52  6/5/2010    Marissa Sheva, St. Agnes/SH               
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Crossan, Tess             03 St Eleanor             5:47.01   10   
  2 Gama, Elizabeth           02 St Eleanor             5:53.47    8   
  3 Rogers, Brooklyn          03 St Eleanor             6:04.41    6   
  4 Cagliola, Gianna          03 Blessed Teresa         6:06.67    4   
  5 Rotay, Mackenzie          03 St Eleanor            x6:25.03  
  6 Lamirande, Erin           02 St Eleanor            x6:33.49  
  7 Caputo, Kellie            02 St Helena              6:34.39    2   
  8 George, Anna              02 Mother of Divine       6:58.01    1   
  9 O'Sullivan, Delaney       03 St Eleanor            x7:22.69  
 10 Bell, Hannah              02 St. Aloysius           8:04.37  
 
Girls 11-12 4x100 Meter Relay Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 52.99  5/30/2009   St Francis DeSale - Phila, St Francis De-Ph 
                       T Belton, M Lee, B Spriggs, S Birch               
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 St Eleanor                                            59.20   10   
  2 St Helena                                             65.09    8   
 
Girls 11-12 4x200 Meter Relay Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 1:51.50  6/1/2013    St Andrew-Newtown, St Andrew-Newtow       
                         Z Carbino, E Gauker, M Hsu, S Pawluczyk           
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 St Eleanor                                          2:07.60   10   
  2 St Aloysius                                         2:23.85    8   
 
Girls 11-12 High Jump Minor
=======================================================================
        ARCH: !  5-04  5/30/2009   Megan McCloskey, St Alphonsus               
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Glenn, Madeline           03 St. Aloysius           4-02.00   10   
  2 Abruzzo, Sarah            02 St Eleanor             4-00.00    8   
  3 Miller, Olivia            03 St Basil Gre          J4-00.00    6   
  4 Urban, Onca               03 St Eleanor             3-10.00    4   
  5 DiMascio, Grace           02 St Helena              3-08.00    2   
  6 Dowd, Riley               03 St Helena             J3-08.00    1   
  7 Lampe, Justine            02 HolyRosary             3-04.00  
 -- Souder, Veronica          03 Blessed Teresa              NH  
 
Girls 11-12 Long Jump Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 16-02.50  1976        Hendricks                                
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Frassenei, Isabella       02 Blessed Teresa        12-02.00   10   
  2 Saladino Tang, Lauren     02 St Eleanor            11-10.25    8   
  3 Maloney, Ana Maria        02 St Philip LH          11-08.50    6   
  4 Rivera, Sofia             03 St Philip LH          11-02.25    4   
  5 Cano, Megan               02 St. Aloysius          10-10.75    2   
  6 Saxon, Samantha           03 St Helena             10-02.00    1   
  7 Whalon, Julia             02 Mother of Divine      10-01.50  
  8 Mulligan, Moira           03 St Philip LH          10-00.75  
  9 Campanella, Danielle      03 Visitation Bvm         9-11.00  
 10 Flocco, Faith             02 St Philip LH          x9-05.00  
 11 Kent, Lauren              03 St Eleanor             8-11.00  
 12 Lynn, Elizabeth           03 St Eleanor             8-08.50  
 13 DiMascio, Grace           02 St Helena              8-05.50  
 14 Malikkal, Serena          03 St Eleanor            x8-02.75  
 15 George, Anna              02 Mother of Divine       7-10.50  
 16 Cleary, Theresa           03 HolyRosary             7-08.25  
 17 Buda, Sophia              02 St Eleanor            x7-04.75  
 -- Llopis, Isabel            03 St Helena                 FOUL  
 
Girls 11-12 Shot Put Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 36-03  2006        Anna McCloskey, St Thomas Apostle           
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 LeGendre, Isabella        02 Mother of Divine      27-04.00   10   
  2 Donnelly, Kiersten        03 St. Aloysius          25-11.00    8   
  3 Bray, Alexis              02 St. Aloysius          23-07.50    6   
  4 Cordrey, Delaney          02 St Eleanor            22-08.50    4   
  5 Morton, Devon             02 St Mary Spng Mt       21-04.50    2   
  6 Bell, Erin                02 St. Aloysius          21-03.50    1   
  7 Casey, Flynn              02 St Helena             20-09.50  
  8 Kent, Lauren              03 St Eleanor            18-02.75  
  9 Burkholder, Amanda        02 Visitation Bvm        17-11.75  
 10 Doan, Claire              03 Mother of Divine      17-00.00  
 11 Kowalczyk, Sophia         02 Visitation Bvm        16-04.25  
 12 Cleary, Theresa           03 HolyRosary            15-05.75  
 13 Lynn, Elizabeth           03 St Eleanor            15-02.50  
 14 Malikkal, Serena          03 St Eleanor           x11-07.50  
 
Girls 13-15 100 Meter Dash Cadet
===================================================================
Top 8 Advance by Time
        ARCH: ! 12.53  5/31/2008   Evan Dangerfield, St Cyril of Alex          
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Erwin, Hope               00 St. Aloysius             14.10q  2 
  2 Lesinski, Madelyn         00 St Eleanor               14.44q  1 
  3 Poulos, Hannah            01 St Helena                14.87q  2 
  4 Sonet, Nicole             01 Visitation Bvm           15.10q  2 
  5 Fox, Erin                 01 St Eleanor               15.13q  1 
  6 Figliuolo, Elana          01 St Eleanor               15.38q  1 
  7 Rosenberger, Hannah       01 Holy Family-Phoe         15.93q  2 
  8 Heflin, Christine         01 HolyRosary               16.16q  2 
  9 Schureman, Rebecca        01 St Mary Spng Mt          16.22   1 
 10 Hughes, Caitlin           01 Visitation Bvm           16.38   1 
 11 Guerra, Rachel            01 St Eleanor               16.87   2 
 12 Nentwig, Julie            01 Sacred Heart-R           16.91   2 
 13 Deviney, Caroline         01 St. Aloysius             16.92   2 
 14 Fallon, Katherine         01 St Eleanor               17.08   1 
Finals
  1 Erwin, Hope               00 St. Aloysius             14.22   10   
  2 Lesinski, Madelyn         00 St Eleanor               14.45    8   
  3 Poulos, Hannah            01 St Helena                14.56    6   
  4 Fox, Erin                 01 St Eleanor               14.95    4   
  5 Sonet, Nicole             01 Visitation Bvm           14.99    2   
  6 Figliuolo, Elana          01 St Eleanor               15.25    1   
  7 Rosenberger, Hannah       01 Holy Family-Phoe         15.75  
  8 Heflin, Christine         01 HolyRosary               16.00  
 
Girls 13-15 200 Meter Dash Cadet
==========================================================================
        ARCH: ! 25.42  5/31/2008   Elizabeth Daniels, Our Lady of Guad         
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Caruso, Elizabeth         00 St Eleanor               30.01   2  10   
  2 Erwin, Hope               00 St. Aloysius             30.28   2   8   
  3 Ebersole, Anna            01 St. Aloysius             30.59   1   6   
  4 Hartmetz, Hadley          01 Holy Family-Phoe         31.01   2   4   
  5 Fox, Erin                 01 St Eleanor               32.52   2   2   
  6 Connor, Katie             01 St Eleanor               32.85   2   1   
  7 Sonet, Nicole             01 Visitation Bvm           33.28   2 
  8 Heflin, Christine         01 HolyRosary               33.73   1 
  9 Rosenberger, Hannah       01 Holy Family-Phoe         34.01   1 
 10 Guerra, Rachel            01 St Eleanor              x34.55   1 
 11 Ameer, Isabel             00 St. Aloysius             34.94   2 
 12 Schureman, Rebecca        01 St Mary Spng Mt          35.07   2 
 13 Hughes, Caitlin           01 Visitation Bvm           35.24   1 
 
Girls 13-15 400 Meter Dash Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 56.73  6/5/2010    Moira Putsch, St Mary Magdalen              
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Caruso, Elizabeth         00 St Eleanor               66.34   10   
  2 Ukalovic, Carley          01 St Eleanor               67.38    8   
  3 Hartmetz, Hadley          01 Holy Family-Phoe         71.79    6   
  4 Connor, Katie             01 St Eleanor               72.54    4   
  5 Figliuolo, Elana          01 St Eleanor              x74.72  
  6 Lampe, Nadine             00 HolyRosary               77.78    2   
  7 Cleary, Mary Katherine    00 HolyRosary               78.16    1   
  8 Rosenberger, Hannah       01 Holy Family-Phoe         79.23  
 
Girls 13-15 800 Meter Run Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 2:16.64  5/30/2009   Emma Keenan, Our Lady of Guad             
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rotay, Jocelyn            01 St Eleanor             2:26.59   10   
  2 Costello, Julia           01 Sacred Heart-R         2:34.71    8   
  3 Foster, Madeline          00 St Eleanor             2:44.41    6   
  4 Ukalovic, Carley          01 St Eleanor             2:45.95    4   
  5 Roynan, Maeve             01 St Eleanor            x2:53.71  
  6 Fruncillo, Jamie          01 HolyRosary             2:58.48    2   
  7 Saxon, Hanna              01 St Helena              2:59.47    1   
  8 Cicippio, Nicole          00 St Eleanor            x3:04.91  
  9 Figliuolo, Elana          01 St Eleanor            x3:08.26  
 10 Wiggs, Elizabeth          00 St. Aloysius           3:08.98  
 11 Donnelly, Brigid          01 St. Aloysius           3:15.99  
 12 Moore, Molly              00 St Eleanor            x3:27.68  
 
Girls 13-15 1600 Meter Run Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 5:00.16  6/4/2011    Marissa Sheva, St. Agnes/SH               
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rotay, Jocelyn            01 St Eleanor             5:24.28   10   
  2 Costello, Julia           01 Sacred Heart-R         5:39.76    8   
  3 Ukalovic, Carley          01 St Eleanor             5:53.88    6   
  4 Foster, Madeline          00 St Eleanor             5:58.86    4   
  5 Hartmetz, Hadley          01 Holy Family-Phoe       6:04.74    2   
  6 Roynan, Maeve             01 St Eleanor            x6:13.06  
  7 Hill, Chloe               01 St Mary Spng Mt        6:27.96    1   
  8 Fruncillo, Jamie          01 HolyRosary             6:28.71  
  9 Cicippio, Nicole          00 St Eleanor            x6:39.19  
 10 Donnelly, Brigid          01 St. Aloysius           7:22.31  
 11 Moore, Molly              00 St Eleanor            x7:44.85  
 
Girls 13-15 4x100 Meter Relay Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 51.25  6/2/2007    Our Ladyof Guadalupe, Our Lady of Gaudalupe 
                       D Bravaco, E Daniels, L Eagen, S Deitz            
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 St Eleanor                                            59.26   10   
 
Girls 13-15 4x200 Meter Relay Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 1:48.96  6/2/2012    St Eleanor, St Eleanor                    
                         G Fazio, K Ronca, A Newman, C Duffy               
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 St Eleanor                                          2:05.44   10   
  2 Holy Rosary Regional School                         2:14.30    8   
  3 St Aloysius                                         2:20.19    6   
 
Girls 13-15 High Jump Cadet
=======================================================================
        ARCH: !  5-07  6/5/2010    Megan McCloskey, St Alphonsus               
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ebersole, Anna            01 St. Aloysius           4-09.00   10   
  2 D'Ambrosio, Jessica       01 St Eleanor             4-02.00    8   
  3 Poulos, Hannah            01 St Helena             J4-02.00    6   
 
Girls 13-15 Long Jump Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 16-08  6/5/2010    Moira Putsch, St Mary Magdalen              
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ebersole, Anna            01 St. Aloysius          15-08.75   10   
  2 Lesinski, Madelyn         00 St Eleanor            13-06.75    8   
  3 D'Ambrosio, Jessica       01 St Eleanor            13-02.25    6   
  4 Guerra, Rachel            01 St Eleanor            12-10.25    4   
  5 Rosenberger, Hannah       01 Holy Family-Phoe      12-01.50    2   
  6 Poulos, Hannah            01 St Helena             12-01.25    1   
  7 Lampe, Nadine             00 HolyRosary            12-00.50  
  8 Schureman, Rebecca        01 St Mary Spng Mt       11-07.50  
  9 Sonet, Nicole             01 Visitation Bvm        11-02.50  
 10 Wiggs, Elizabeth          00 St. Aloysius          10-08.75  
 11 Saxon, Hanna              01 St Helena             10-08.25  
 12 Hughes, Caitlin           01 Visitation Bvm         9-02.25  
 
Girls 13-15 Triple Jump Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 34-07.75  6/4/2011    Elizabeth Reid, St Maria Goretti         
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ebersole, Anna            01 St. Aloysius          33-06.00   10   
  2 Lesinski, Madelyn         00 St Eleanor            27-06.00    8   
  3 D'Ambrosio, Jessica       01 St Eleanor            26-06.00    6   
  4 Guerra, Rachel            01 St Eleanor            24-07.00    4   
  5 Donnelly, Brigid          01 St. Aloysius          22-06.00    2   
 
Girls 13-15 Shot Put Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 40-01.50  1995        N. Mailliaro, St Joseph                  
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Erwin, Hope               00 St. Aloysius          29-10.50   10   
  2 Cleary, Mary Katherine    00 HolyRosary            29-03.00    8   
  3 Nentwig, Julie            01 Sacred Heart-R        25-01.50    6   
  4 Fallon, Katherine         01 St Eleanor           J25-01.50    4   
  5 Shrum, Jillian            01 St. Aloysius          23-05.00    2   
  6 Donnelly, Brigid          01 St. Aloysius         J23-05.00    1   
  7 Hughes, Caitlin           01 Visitation Bvm        21-03.75  
  8 D'Ambrosio, Jessica       01 St Eleanor            17-09.00  
 
Girls 9-15 4x400 Meter Relay Open
=======================================================================
        ARCH: ! 4:23.71  6/1/2013    St Mary Magdalene, St Mary Magdalen       
                         C Bateman, J Young, A Scannapieco, Q Maguire      
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Holy Rosary Regional School                         5:24.79   10   
  2 St Helena                                           5:36.02    8   
  3 Mother of Divine Providence                         6:29.28    6   
 
Boys 9-10 100 Meter Dash Novice
===================================================================
Top 8 Advance by Time
        ARCH: ! 13.01  6/1/2013    Dylan Vlassenko, Holy Fam Reg               
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 DeLaurentis, Nicholas     04 HolyRosary               15.27q  5 
  2 Hirst, Ben                04 Holy Family-Phoe         15.55q  3 
  3 Shirker, Adam             05 St Basil Gre             15.94q  2 
  4 Bell, Luke                04 St. Aloysius             16.03q  4 
  5 Hubler, Ryan              04 HolyRosary               16.11q  2  16.105
  6 Rebar, Michael            04 Visitation Bvm           16.11q  3  16.107
  7 Bressi, Rocco             04 Blessed Teresa           16.30q  3 
  8 Rosenberger, Jack         05 Holy Family-Phoe         16.38q  1 
  9 Connor, Dylan             05 St Eleanor               16.72   1 
 10 Seweryn, Luke             05 St Philip LH             17.08   5 
 11 Pham, Ryder               04 Sacred Heart-R           17.16   5 
 12 Fedoruk, Anthony          04 St Philip LH             17.70   1 
 13 Trigg, John               04 St Eleanor               17.86   1 
 14 Rohrbaugh, Kyle           04 Holy Family-Phoe         18.07   2 
 15 Angelaccio, Gavin         05 St Eleanor               18.17   1 
 16 Fredette, Brandon         04 Mother of Divine         18.46   5 
 17 Cagliola, Joseph          05 Sacred Heart-R           18.64   1 
 18 Cagliola, Damon           05 HolyRosary               18.77   3 
 19 Thiele, Connor            04 St Basil Gre             18.81   4 
 20 Bressi, Nicholas          05 Blessed Teresa           18.87   5 
 21 Pratt, Josh               04 Mother of Divine         18.90   2 
 22 Glenn, Alexander          05 St. Aloysius             19.17   2 
 23 Downey, Sam               05 St Philip LH             19.67   3 
 24 Plunkett, Thomas          05 St. Aloysius             19.80   3 
 25 Keener, Declan            05 St. Aloysius             20.11   4 
 26 Weir, Andrew              05 St Basil Gre             20.86   4 
 27 Bourbon, Christian        05 Visitation Bvm           21.72   5 
 28 Jacob, Fazzari            04 St Philip LH             21.78   5 
 29 Dalfo, Matt               04 St Philip LH             22.03   4 
 30 Yosua, Logan              05 Visitation Bvm           23.08   4 
Finals
  1 DeLaurentis, Nicholas     04 HolyRosary               14.86   10   
  2 Hirst, Ben                04 Holy Family-Phoe         15.07    8   
  3 Bell, Luke                04 St. Aloysius             15.39    6   
  4 Shirker, Adam             05 St Basil Gre             15.68    4   
  5 Hubler, Ryan              04 HolyRosary               15.82    2   
  6 Rebar, Michael            04 Visitation Bvm           15.99    1   
  7 Rosenberger, Jack         05 Holy Family-Phoe         16.07  
  8 Bressi, Rocco             04 Blessed Teresa           16.50  
 
Boys 9-10 200 Meter Dash Novice
==========================================================================
        ARCH: ! 27.35  6/1/2013    Dylan Vlassenko, Holy Fam Reg               
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lloyd, Joshua             04 Mother of Divine         34.17   2  10   
  2 Rebar, Michael            04 Visitation Bvm           34.67   2   8   
  3 Rosenberger, Jack         05 Holy Family-Phoe         35.49   2   6   
  4 Connor, Dylan             05 St Eleanor               36.36   2   4   
  5 Shirker, Adam             05 St Basil Gre             36.50   1   2   
  6 Bressi, Rocco             04 Blessed Teresa           36.63   2   1   
  7 Lawson, James             05 St Mary Spng Mt          37.80   2 
  8 Cano, Phillip             05 St. Aloysius             38.64   1 
  9 Fredette, Brandon         04 Mother of Divine         39.40   1 
 10 Bressi, Nicholas          05 Blessed Teresa           39.91   2 
 11 Drayton, Mark             04 Mother of Divine         40.31   2 
 12 Thiele, Connor            04 St Basil Gre             40.50   1 
 13 Weir, Andrew              05 St Basil Gre             48.21   1 
 
Boys 9-10 400 Meter Dash Novice
==========================================================================
        ARCH: ! 62.52  2002        Ryan Ford, St Catherine Siena               
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brill, Andrew             05 St. Aloysius             71.78   3  10   
  2 Lloyd, Joshua             04 Mother of Divine         72.79   3   8   
  3 Seweryn, Luke             05 St Philip LH             77.85   3   6   
  4 Baratta, Christopher      04 HolyRosary               77.91   3   4   
  5 Bator, Owen               04 Blessed Teresa         1:20.49   3   2   
  6 Smith, Quinn              05 Sacred Heart-R         1:20.88   3   1   
  7 Shirker, Adam             05 St Basil Gre           1:21.56   1 
  8 Fedoruk, Anthony          04 St Philip LH           1:22.30   2 
  9 Lawson, James             05 St Mary Spng Mt        1:23.04   2 
 10 Woodall, N. William       04 St. Aloysius           1:23.84   3 
 11 Hoxie, Joshua             05 Mother of Divine       1:30.04   2 
 12 Angelaccio, Gavin         05 St Eleanor             1:30.87   2 
 13 Pratt, Josh               04 Mother of Divine       1:34.18   1 
 14 Palutis, Brandon          04 St Helena              1:36.70   2 
 15 Drayton, Mark             04 Mother of Divine      x1:38.02   1 
 16 Rohrbaugh, Kyle           04 Holy Family-Phoe       1:38.21   2 
 17 Cagliola, Joseph          05 Sacred Heart-R         1:38.50   2 
 18 Dayrit, Devon             04 St Eleanor             1:41.94   1 
 19 Moran, David              05 St Philip LH           1:44.72   1 
 
Boys 9-10 800 Meter Run Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 2:24.28  6/2/2012    Erik McCallion, St Denis                  
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Smith, Quinn              05 Sacred Heart-R         2:59.10   10   
  2 Urban, Kidder             05 St Eleanor             3:05.40    8   
  3 Hirst, Ben                04 Holy Family-Phoe       3:11.10    6   
  4 Bator, Owen               04 Blessed Teresa         3:11.78    4   
  5 Heffner, Jack Thomas      04 Visitation Bvm         3:18.61    2   
  6 Addison, Liam             04 St Eleanor             3:21.13    1   
  7 Yosua, Connor             05 Visitation Bvm         3:32.34  
  8 O'Sullivan, Liam          04 St Eleanor             3:38.20  
  9 Re, Robert                04 St Eleanor            x3:54.77  
 10 Dubas, Liam               04 St Eleanor            x3:55.90  
 11 Gilinger, Patrick         05 St Eleanor            x4:04.61  
 12 Rohrbaugh, Kyle           04 Holy Family-Phoe       4:14.07  
 
Boys 9-10 1600 Meter Run Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 5:17.83  5/31/2008   Sam Webb, St Ignatius                     
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brill, Andrew             05 St. Aloysius           5:45.10   10   
  2 Urban, Kidder             05 St Eleanor             6:30.59    8   
  3 Addison, Liam             04 St Eleanor             6:48.89    6   
  4 Bordic, Jack              04 Mother of Divine       7:09.57    4   
  5 O'Sullivan, Liam          04 St Eleanor             7:34.18    2   
  6 Re, Robert                04 St Eleanor            x8:22.27  
  7 Gilinger, Patrick         05 St Eleanor            x8:24.72  
  8 Dubas, Liam               04 St Eleanor            x8:39.26  
 
Boys 9-10 4x100 Meter Relay Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 57.59  6/2/2012    Gesu, Gesu                                  
                       R Deas, K Smith, J Forman, H Shaw                 
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Holy Rosary Regional School                           66.36   10   
  2 St Aloysius                                           69.58    8   
  3 St Eleanor                                            74.91    6   
  4 St Philip Neri -lafayette Hill                        78.99    4   
  5 Visitation B V M                                    1:20.53    2   
 
Boys 9-10 4x200 Meter Relay Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 2:00.76  6/2/2012    St Ignatius, St Ignatius                  
                         J Turner, S Heyman, C Warren, V Twomey            
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Mother of Divine Providence                         2:37.95   10   
 
Boys 9-10 High Jump Novice
=======================================================================
        ARCH: !  4-10  5/31/2014   Tommy Christie, St Joseph/Robert            
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McNelly, Jacob            05 St Eleanor             3-04.00   10   
  2 Bell, Luke                04 St. Aloysius          J3-04.00    8   
  3 Glenn, Alexander          05 St. Aloysius           3-02.00    6   
  4 Woodall, N. William       04 St. Aloysius          J3-02.00    4   
  5 Thiele, Connor            04 St Basil Gre           3-00.00    2   
  6 Moran, David              05 St Philip LH          J3-00.00    1   
 -- Dalfo, Matt               04 St Philip LH                NH  
 
Boys 9-10 Long Jump Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 15-09  6/5/2010    Quinn McCahon, St Pat-Malvern               
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hubler, Ryan              04 HolyRosary            10-04.50   10   
  2 Bressi, Rocco             04 Blessed Teresa        10-04.25    8   
  3 Lloyd, Joshua             04 Mother of Divine       9-09.50    6   
  4 Brill, Andrew             05 St. Aloysius           9-08.25    4   
  5 Rosenberger, Jack         05 Holy Family-Phoe       9-05.25    2   
  6 Lawson, James             05 St Mary Spng Mt        9-05.00    1   
  7 Heffner, Jack Thomas      04 Visitation Bvm         9-03.50  
  8 Pham, Ryder               04 Sacred Heart-R         8-11.75  
  9 Urban, Kidder             05 St Eleanor             8-03.25  
 10 Bordic, Jack              04 Mother of Divine       8-02.25  
 11 Hirst, Ben                04 Holy Family-Phoe       7-07.75  
 12 Downey, Sam               05 St Philip LH           7-04.50  
 13 Cagliola, Joseph          05 Sacred Heart-R         7-02.50  
 14 Bressi, Nicholas          05 Blessed Teresa         6-09.25  
 15 Yosua, Connor             05 Visitation Bvm         6-04.00  
 16 McDowell, Lucas           04 Holy Family-Phoe       6-03.75  
 17 Bourbon, Christian        05 Visitation Bvm         6-01.25  
 18 Cagliola, Damon           05 HolyRosary             6-00.50  
 -- McNelly, Jacob            05 St Eleanor                FOUL  
 
Boys 9-10 Shot Put Novice
=======================================================================
        ARCH: ! 31-09.75  6/2/2012    Matthew Dade, St Eleanor                 
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McDowell, Lucas           04 Holy Family-Phoe      18-05.75   10   
  2 Dayrit, Devon             04 St Eleanor            16-04.00    8   
  3 Keener, Declan            05 St. Aloysius          15-10.00    6   
  4 Cano, Phillip             05 St. Aloysius          13-03.25    4   
  5 Trigg, John               04 St Eleanor            13-02.75    2   
  6 Dubas, Liam               04 St Eleanor            12-08.25    1   
  7 Re, Robert                04 St Eleanor           x12-04.75  
  8 Yosua, Logan              05 Visitation Bvm        12-01.75  
  9 Moran, David              05 St Philip LH          11-03.75  
 10 Weir, Andrew              05 St Basil Gre          10-10.50  
 11 Plunkett, Thomas          05 St. Aloysius          10-01.00  
 
Boys 11-12 100 Meter Dash Minor
===================================================================
Top 8 Advance by Time
        ARCH: ! 11.70  5/31/2008   Vontae Hilliard, O Ldy Fatima-Ben           
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Rosenberger, Ryan         02 Holy Family-Phoe         13.80q  4 
  2 Layos, Jordan             03 Visitation Bvm           14.45q  5 
  3 Scarcelle, Blaize         02 St Eleanor               14.55q  3 
  4 Martinelli, Michael       02 HolyRosary               14.79q  1 
  5 Flynn, Jack               02 Holy Family-Phoe         14.98q  3 
  6 Wildemann, Sean           03 Mother of Divine         15.01q  4 
  7 Levant, Luke              02 St Eleanor               15.41q  2 
  8 Buce, Gavin               03 Holy Family-Phoe         15.85q  3 
  9 Bushner, Joseph           03 St Helena                15.86   1 
 10 Hope, Harry               03 St Philip LH             15.98   5 
 11 Luckowski, Dylan          02 St. Aloysius             16.08   4 
 12 Padworny, Noah            03 St Eleanor               16.13   5 
 13 Brezski, Peyton           03 St. Aloysius             16.25   1 
 14 McCauley, Bobby           02 Holy Family-Phoe         16.52   1  16.512
 15 Farrell, David            03 Blessed Teresa           16.52   3  16.516
 16 Pingon, Ryan              02 St Eleanor               16.72   5 
 17 Lake, Cooper              02 Visitation Bvm           16.97   4 
 18 Meli, John                03 St Philip LH             16.98   2 
 19 Dalfo, Jack               02 St Philip LH             17.17   3 
 20 Casale, Raymond           03 Visitation Bvm           17.23   1 
 21 Mbui, Francis             02 Holy Family-Phoe         17.36   3 
 22 Chubin, Jordan            03 Visitation Bvm           17.60   5 
 23 Fazio, Peter              03 St Eleanor               17.77   1 
 24 Kopera, Kyle              02 Holy Family-Phoe         18.62   5 
 25 Ainscoe, Brendan          03 Sacred Heart-R           19.27   4 
 26 Dalfo, Tommy              02 St Philip LH             19.32   2 
 27 Thiele, Ryan              03 St Basil Gre             19.72   3 
 28 Downey, Jake              02 St Philip LH             22.83   1 
Finals
  1 Layos, Jordan             03 Visitation Bvm           13.46   10   
  2 Rosenberger, Ryan         02 Holy Family-Phoe         13.52    8   
  3 Scarcelle, Blaize         02 St Eleanor               14.20    6   
  4 Martinelli, Michael       02 HolyRosary               14.57    4   
  5 Wildemann, Sean           03 Mother of Divine         14.85    2   
  6 Levant, Luke              02 St Eleanor               14.91    1   
  7 Flynn, Jack               02 Holy Family-Phoe         14.94  
  8 Buce, Gavin               03 Holy Family-Phoe         15.47  
 
Boys 11-12 200 Meter Dash Minor
==========================================================================
        ARCH: ! 24.48  5/31/2008   Vontae Hilliard, O Ldy Fatima-Ben           
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rosenberger, Ryan         02 Holy Family-Phoe         28.25   2  10   
  2 Cunningham, Kieran        02 Visitation Bvm           30.00   2   8   
  3 Scarcelle, Blaize         02 St Eleanor               30.04   2   6   
  4 Wildemann, Sean           03 Mother of Divine         31.34   2   4   
  5 Layos, Jordan             03 Visitation Bvm           31.53   1   2   
  6 Prendergast, James        03 Mother of Divine         32.01   2   1   
  7 Levant, Luke              02 St Eleanor               32.55   2 
  8 McGowan, Max              02 St Eleanor               34.53   2 
  9 Padworny, Noah            03 St Eleanor              x35.00   2 
 10 Chubin, Jordan            03 Visitation Bvm           36.98   1 
 11 Baldwin, Jason            03 Mother of Divine         37.34   1 
 12 Fazio, Peter              03 St Eleanor              x38.94   1 
 
Boys 11-12 400 Meter Dash Minor
==========================================================================
        ARCH: ! 54.97  6/2/2012    Jacob Claricurzio, Our Lady Mnt Car         
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Layos, Jordan             03 Visitation Bvm           66.04   4  10   
  2 Martinelli, Michael       02 HolyRosary               66.84   4   8   
  3 Cunningham, Kieran        02 Visitation Bvm           68.54   4   6   
  4 Badalamenti, Giacomo      02 Visitation Bvm           69.39   4   4   
  5 Drayton, Matthew          02 Mother of Divine         70.60   4   2   
  6 Horwatt, Andrew           02 Mother of Divine         73.34   3   1   
  7 Prendergast, James        03 Mother of Divine         76.91   3 
  8 Lake, Cooper              02 Visitation Bvm          x78.14   3 
  9 Ruane, Tyler              03 HolyRosary               78.54   3 
 10 McGlynn, Christopher      03 Visitation Bvm          x79.46   2 
 11 Casale, Raymond           03 Visitation Bvm        x1:20.15   3 
 12 Farrell, David            03 Blessed Teresa         1:21.15   3 
 13 Pasquale, Adam            03 Visitation Bvm        x1:22.36   2 
 14 Cotter, Liam              02 St Eleanor             1:24.34   2 
 15 Murtaugh, Josh            02 St Basil Gre           1:26.62   2 
 16 Baldwin, Jason            03 Mother of Divine      x1:27.61   2 
 17 Taglianetti, Justin       03 St Philip LH           1:28.73   1 
 18 Wright, Ian               03 St. Aloysius           1:31.86   1 
 19 Stanczak, Will            03 St Philip LH           1:32.55   2 
 20 Thiele, Ryan              03 St Basil Gre           1:35.65   1 
 21 Ainscoe, Brendan          03 Sacred Heart-R         1:36.72   2 
 
Boys 11-12 800 Meter Run Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 2:08.23  5/31/2014   Erik McCallion, St Denis                  
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hess, Collin              02 Holy Family-Phoe       2:44.46   10   
  2 Buchler, Kaden            03 St. Aloysius           2:46.31    8   
  3 Drayton, Matthew          02 Mother of Divine       2:49.29    6   
  4 Brll, Zachary             03 St. Aloysius           2:49.96    4   
  5 Rietzke, Aidan            03 St Helena              2:58.90    2   
  6 Horwatt, Andrew           02 Mother of Divine       2:59.12    1   
  7 Re, Peter                 02 St Eleanor             3:00.34  
  8 McGlynn, Christopher      03 Visitation Bvm         3:05.72  
  9 Casale, Raymond           03 Visitation Bvm         3:06.26  
 10 Sturges, Jake             03 St Eleanor             3:06.96  
 11 Lake, Cooper              02 Visitation Bvm         3:22.37  
 12 Cotter, Liam              02 St Eleanor             3:30.27  
 13 Murtaugh, Josh            02 St Basil Gre           3:39.02  
 14 Wright, Ian               03 St. Aloysius           3:42.15  
 15 Erwin, Thomas             02 St. Aloysius          x3:53.32  
 
Boys 11-12 1600 Meter Run Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 4:46.83  2004        Philip Wood, St Ignatius                  
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brosius, Jack             02 Sacred Heart-R         5:36.76   10   
  2 Hess, Collin              02 Holy Family-Phoe       5:45.05    8   
  3 Brll, Zachary             03 St. Aloysius           5:50.53    6   
  4 Miles, Parker             03 St Mary Spng Mt        5:59.17    4   
  5 Peifer, Jacob             02 Holy Family-Phoe       6:06.11    2   
  6 Buchler, Kaden            03 St. Aloysius           6:13.66    1   
  7 Badalamenti, Giacomo      02 Visitation Bvm         6:24.11  
  8 Flynn, Jack               02 Holy Family-Phoe       6:27.99  
  9 Re, Peter                 02 St Eleanor             6:30.09  
 10 McCauley, Bobby           02 Holy Family-Phoe      x6:36.90  
 11 Sturges, Jake             03 St Eleanor             6:42.46  
 12 Matics, John              03 Mother of Divine       6:44.67  
 13 Leary, Jayson             03 St. Aloysius           7:03.87  
 
Boys 11-12 4x100 Meter Relay Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 51.77  5/30/2009   St Francis DeSale - Phila, St Francis De-Ph 
                       K McGill, D Curtis, D Coney, C McDowell           
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 St Eleanor                                            60.51   10   
  2 Mother of Divine Providence                           66.15    8   
  3 St Philip Neri -lafayette Hill                        67.92    6   
 
Boys 11-12 4x200 Meter Relay Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 1:49.38  6/1/2013    Our Lady of Mount Carmel, Our Lady Mnt Car
                         M Shragher, P Morgan, L Berish, K Swartz          
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Mother of Divine Providence                         2:19.08   10   
  2 St Eleanor                                          2:26.70    8   
 
Boys 11-12 High Jump Minor
=======================================================================
        ARCH: !  5-05  5/31/2008   Vincent Esposito, Mary Mother Red           
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McGowan, Max              02 St Eleanor             4-02.00   10   
  2 Hope, Harry               03 St Philip LH           4-00.00    8   
  3 Hess, Collin              02 Holy Family-Phoe      J4-00.00    6   
  4 Brosius, Jack             02 Sacred Heart-R        J4-00.00    4   
  5 Dalfo, Jack               02 St Philip LH           3-08.00    2   
  6 Suchsland, Dean           03 St Philip LH          J3-08.00    1   
  7 Murtaugh, Josh            02 St Basil Gre           3-06.00  
  8 Meli, John                03 St Philip LH         xJ3-06.00  
 -- Ainscoe, Brendan          03 Sacred Heart-R              NH  
 -- Brll, Zachary             03 St. Aloysius                NH  
 
Boys 11-12 Long Jump Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 18-02  6/2/2007    John Landis, Maternity BVM                  
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rosenberger, Ryan         02 Holy Family-Phoe      14-03.50   10   
  2 Miles, Parker             03 St Mary Spng Mt       13-01.25    8   
  3 Skarbek, Stephen          02 St. Aloysius          12-09.75    6   
  4 Martinelli, Michael       02 HolyRosary            12-09.00    4   
  5 Brezski, Peyton           03 St. Aloysius          12-01.00    2   
  6 Hope, Harry               03 St Philip LH          11-08.25    1   
  7 Prendergast, James        03 Mother of Divine      11-05.00  
  8 Buce, Gavin               03 Holy Family-Phoe      10-11.75  
  9 McGlynn, Christopher      03 Visitation Bvm        10-06.25  
 10 Suchsland, Dean           03 St Philip LH          10-03.25  
 11 Stanczak, Will            03 St Philip LH          10-01.00  
 12 Buchler, Kaden            03 St. Aloysius          10-00.75  
 13 Bushner, Joseph           03 St Helena              9-10.50  
 14 Dallas, Nate              03 Mother of Divine       9-00.25  
 15 O'Brien, Connor           03 Mother of Divine       8-04.50  
 16 Leary, Jayson             03 St. Aloysius         xJ8-04.50  
 17 Flynn, Jack               02 Holy Family-Phoe       8-03.25  
 18 Fonash, Connor            03 St Eleanor             7-06.25  
 19 Chubin, Jordan            03 Visitation Bvm        J7-06.25  
 20 Pasquale, Adam            03 Visitation Bvm         7-01.25  
 21 Dalfo, Tommy              02 St Philip LH          x6-02.50  
 22 Downey, Jake              02 St Philip LH          x5-06.00  
 
Boys 11-12 Shot Put Minor
=======================================================================
        ARCH: ! 49-06.50  6/2/2007    Charles Wilks, St Eugene                 
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taglianetti, Justin       03 St Philip LH          28-10.75   10   
  2 Mbui, Francis             02 Holy Family-Phoe      28-05.50    8   
  3 Kopera, Kyle              02 Holy Family-Phoe      28-01.00    6   
  4 Dallas, Nate              03 Mother of Divine      23-00.00    4   
  5 Agnew, Jack               02 Visitation Bvm        22-05.75    2   
  6 Luckowski, Dylan          02 St. Aloysius          20-09.00    1   
  7 Wright, Ian               03 St. Aloysius          20-01.50  
  8 Bushner, Joseph           03 St Helena             19-01.75  
  9 Fonash, Connor            03 St Eleanor            17-01.00  
 10 Pasquale, Adam            03 Visitation Bvm        16-04.00  
 11 Dalfo, Tommy              02 St Philip LH          13-07.25  
 12 Erwin, Thomas             02 St. Aloysius          11-02.50  
 
Boys 13-15 100 Meter Dash Cadet
===================================================================
Top 8 Advance by Time
        ARCH: ! 11.46  6/4/2011    Simon Wako, St Philomena                    
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Greenidge, LaShaun        00 St Basil Gre             12.45q  2 
  2 Sutterby, Sean            00 St. Aloysius             12.65q  1 
  3 Gambone, Stephen          01 HolyRosary               12.81q  1 
  4 Antonello, Jacob          00 HolyRosary               12.91q  2 
  5 Connor, Brian             01 St Eleanor               13.20q  2 
  6 Natale, Antonio           01 Visitation Bvm           13.39q  1 
  7 Lynch, Bradley            01 St Eleanor               13.61q  2 
  8 Bruno, Anthony            01 St Eleanor               13.74q  2 
  9 O'Neill, Calvin           01 St Basil Gre             14.68   2 
 10 Baker, Greyson            01 St Helena                15.24   1 
 11 Gagliano, Nick            01 HolyRosary               15.54   2 
 12 Heibeck, Thomas           01 St Mary Spng Mt          16.01   1 
 13 Golden, Max               01 Blessed Teresa           16.47   1 
Finals
  1 Greenidge, LaShaun        00 St Basil Gre             12.73   10   
  2 Sutterby, Sean            00 St. Aloysius             13.02    8   
  3 Gambone, Stephen          01 HolyRosary               13.11    6   
  4 Antonello, Jacob          00 HolyRosary               13.37    4   
  5 Connor, Brian             01 St Eleanor               13.99    2   
  6 Bruno, Anthony            01 St Eleanor               14.34    1   
  7 Natale, Antonio           01 Visitation Bvm           14.35  
  8 Lynch, Bradley            01 St Eleanor               14.45  
 
Boys 13-15 200 Meter Dash Cadet
==========================================================================
        ARCH: ! 23.31  6/5/2010    Robert Farley, Assumption-Feast             
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thomas, James             01 St Eleanor               25.56   2  10   
  2 Greenidge, LaShaun        00 St Basil Gre             26.34   1   8   
  3 Connor, Brian             01 St Eleanor               27.09   2   6   
  4 Antonello, Jacob          00 HolyRosary               27.55   2   4   
  5 Marano, Salvatore         00 HolyRosary               27.70   2   2   
  6 Schiele, John Paul        01 St Eleanor               29.06   2   1   
  7 Bruno, Anthony            01 St Eleanor              x30.04   2 
  8 Hope, Jack                01 St Philip LH             30.11   2 
  9 Baker, Greyson            01 St Helena                32.31   1 
 10 Gagliano, Nick            01 HolyRosary               33.41   1 
 
Boys 13-15 400 Meter Dash Cadet
==========================================================================
        ARCH: ! 51.76  6/5/2010    Robert Farley, Assumption-Feast             
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Thomas, James             01 St Eleanor               55.27   2  10   
  2 Marano, Salvatore         00 HolyRosary               63.48   2   8   
  3 Natale, Antonio           01 Visitation Bvm           65.12   1   6   
  4 Murtaugh, Zach            00 St Basil Gre             65.19   1   4   
  5 Martinelli, Mark          00 HolyRosary               68.19   2   2   
  6 Mazzei, Rocco             01 HolyRosary               68.69   2   1   
  7 O'Neill, Calvin           01 St Basil Gre             70.09   2 
  8 Fuges, Colin              01 St Eleanor               70.48   2 
  9 Heibeck, Thomas           01 St Mary Spng Mt          78.59   1 
 10 Golden, Max               01 Blessed Teresa         1:21.36   1 
 11 Schilling, Ryan           01 St Helena              1:22.58   1 
 
Boys 13-15 800 Meter Run Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 2:03.82  5/31/2014   Jake Claricurzio, Our Lady Mnt Car        
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas, James             01 St Eleanor             2:15.13   10   
  2 Schiele, John Paul        01 St Eleanor             2:27.98    8   
  3 Feldman, Aidan            01 St. Aloysius           2:38.61    6   
  4 Phillips, Jack            01 St Eleanor             2:47.55    4   
  5 Murtaugh, Zach            00 St Basil Gre           2:48.76    2   
  6 Kost, Jason               00 Blessed Teresa         2:52.51    1   
  7 McGroary, Matthew         01 Holy Family-Phoe       3:01.60  
  8 Ley, Owen                 01 St Eleanor            x3:02.01  
  9 Mascaro, Michael          01 Visitation Bvm         3:05.03  
 10 Patzuk, Connor            01 HolyRosary             3:06.49  
 11 Boyle, Matt               01 HolyRosary             3:09.71  
 
Boys 13-15 1600 Meter Run Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 4:31.81  6/4/2011    Sam Webb, St Ignatius                     
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schiele, John Paul        01 St Eleanor             5:31.94   10   
  2 Phillips, Jack            01 St Eleanor             5:50.10    8   
  3 Kost, Jason               00 Blessed Teresa         6:15.95    6   
  4 McGroary, Matthew         01 Holy Family-Phoe       6:22.54    4   
  5 Ley, Owen                 01 St Eleanor             6:23.42    2   
  6 Boyle, Matt               01 HolyRosary             6:54.73    1   
 
Boys 13-15 4x100 Meter Relay Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 47.20  6/4/2011    Waldron Mercy, Waldron Mercy                
                       J Johnson, K Leuzzi, J Montague, J Parker         
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Holy Rosary Regional School                           52.48   10   
  2 St Eleanor                                            54.66    8   
  3 Holy Rosary Regional School  'B'                     x57.67  
  4 St Helena                                             59.19    6   
 
Boys 13-15 4x200 Meter Relay Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 1:38.03  6/5/2010    St Patrick Kennett Square, St Pat-KennettS
                         P Timlin, A Giarrocco, A Curry, P Claudy          
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Holy Rosary Regional School  'B'                    1:49.54   10   
  2 St Eleanor                                          1:49.55    8   
  3 Holy Rosary Regional School                        x2:04.82  
 
Boys 13-15 High Jump Cadet
=======================================================================
        ARCH: !  6-02  6/4/2011    Chris Stone, Holy Martyrs                   
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Dade, Matthew             01 St Eleanor             5-00.00   10   
  2 Murtaugh, Zach            00 St Basil Gre          J5-00.00    8   
  3 McManness, Ryan           01 St Helena             J5-00.00    6   
  4 Meiers, Evan              01 St Helena              4-08.00    4   
  5 Martinelli, Mark          00 HolyRosary             4-04.00    2   
  6 Natale, Antonio           01 Visitation Bvm        J4-04.00    0.50
  6 Mascaro, Michael          01 Visitation Bvm        J4-04.00    0.50
  8 Baker, Greyson            01 St Helena              4-02.00  
  9 Thornton, Justin          01 HolyRosary            J4-02.00  
 10 Sehn, Ryan                01 St Philip LH           4-00.00  
 11 McGroary, Matthew         01 Holy Family-Phoe       3-10.00  
 12 Galullo, Nick             01 HolyRosary            J3-10.00  
 -- Berry, Ryan               00 HolyRosary                  NH  
 
Boys 13-15 Long Jump Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 21-00.75  2002        John Hayes, St Andrew Drexel Hill        
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas, James             01 St Eleanor            17-00.50   10   
  2 Hope, Jack                01 St Philip LH          14-04.50    8   
  3 Gambone, Stephen          01 HolyRosary            14-02.00    6   
  4 DiMascio, Benjamin        00 St Helena             13-11.50    4   
  5 Furktek, Alexander        01 Visitation Bvm        13-07.00    2   
  6 Feldman, Aidan            01 St. Aloysius          13-06.50    1   
  7 Dade, Matthew             01 St Eleanor            13-01.50  
  8 Fuges, Colin              01 St Eleanor            11-05.00  
  9 Galullo, Nick             01 HolyRosary            10-09.50  
 10 Heibeck, Thomas           01 St Mary Spng Mt       10-04.00  
 11 Golden, Max               01 Blessed Teresa         9-08.00  
 12 Boyle, Matt               01 HolyRosary            J9-08.00  
 
Boys 13-15 Triple Jump Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 40-04.25  6/1/2013    Ethan Cook, Holy Cross-Sprin             
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Murtaugh, Zach            00 St Basil Gre          33-11.00   10   
  2 Meiers, Evan              01 St Helena             30-02.00    8   
  3 Mazzei, Rocco             01 HolyRosary            30-01.00    6   
  4 Feldman, Aidan            01 St. Aloysius          29-06.50    4   
  5 McManness, Ryan           01 St Helena             28-07.00    2   
  6 Galullo, Nick             01 HolyRosary            26-07.00    1   
  7 DiMascio, Benjamin        00 St Helena             26-06.50  
  8 Bastida, Michael          01 HolyRosary            25-03.50  
  9 Thornton, Justin          01 HolyRosary           x24-07.50  
 10 Schilling, Ryan           01 St Helena            x23-00.00  
 
Boys 13-15 Shot Put Cadet
=======================================================================
        ARCH: ! 50-08.75  2003        Thomas Ciccoli, MDP                      
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Butler, Patrick           01 St Eleanor            37-09.25   10   
  2 Natale, Antonio           01 Visitation Bvm        37-05.00    8   
  3 Dade, Matthew             01 St Eleanor            36-01.00    6   
  4 Meiers, Evan              01 St Helena             27-11.75    4   
  5 Berry, Ryan               00 HolyRosary            26-04.00    2   
  6 Downey, Joe               01 St Philip LH          23-04.75    1   
 
Boys 9-15 4x400 Meter Relay Open
=======================================================================
        ARCH: ! 4:03.49  6/1/2013    St Katherine of Siena-Wayne, St Kat Siena-
                         D Finley, Z Fernandez, L Recchilungo, S DiLella   
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Visitation B V M                                    5:00.84   10   
  2 Holy Rosary Regional School                         5:07.87    8   
  3 St Helena                                           5:34.23    6   
 
 
 
                        Girls - Novice - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) St Eleanor                  98        2) St Aloysius                59   
    3) Visitation B V M            37        4) St Philip Neri -Lafayette  32   
    5) Holy Rosary Regional Schoo  27        6) Mother of Divine Providen  24   
    7) Blessed Teresa of Calcutta   8        7) Sacred Heart, Royersford    8   
    9) St Basil the Great           7       10) St Helena                   4   
   11) Holy Family-Phoenixville     2                                           
 
                        Girls - Minor - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) St Eleanor                 148        2) St Aloysius                37   
    3) Mother of Divine Providenc  21        4) Blessed Teresa of Calcutt  20   
    5) St Helena                   18        6) St Basil the Great         13   
    6) St Mary - Spring Mount      13        8) St Philip Neri -Lafayette  10   
    9) Holy Rosary Regional Schoo   3       10) Visitation B V M            1   
 
                        Girls - Cadet - Team Rankings - 11 Events Scored
===============================================================================
    1) St Eleanor                 156        2) St Aloysius                75   
    3) Sacred Heart, Royersford    22        4) Holy Rosary Regional Scho  21   
    5) Holy Family-Phoenixville    14        5) St Helena                  14   
    7) Visitation B V M             2        8) St Mary - Spring Mount      1   
 
 
                        Boys - Novice - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) St Aloysius                 66        2) St Eleanor                 56   
    3) Mother of Divine Providenc  38        4) Holy Rosary Regional Scho  36   
    5) Holy Family-Phoenixville    32        6) Blessed Teresa of Calcutt  15   
    7) Visitation B V M            13        8) Sacred Heart, Royersford   11   
    8) St Philip Neri -Lafayette   11       10) St Basil the Great          8   
   11) St Mary - Spring Mount       1                                           
 
                        Boys - Minor - Team Rankings - 10 Events Scored
===============================================================================
    1) Holy Family-Phoenixville    68        2) Visitation B V M           42   
    3) St Eleanor                  41        4) Mother of Divine Providen  39   
    5) St Philip Neri -Lafayette   28        5) St Aloysius                28   
    7) Holy Rosary Regional Schoo  16        8) Sacred Heart, Royersford   14   
    9) St Mary - Spring Mount      12       10) St Helena                   2   
 
                        Boys - Cadet - Team Rankings - 11 Events Scored
===============================================================================
    1) St Eleanor                 124        2) Holy Rosary Regional Scho  65   
    3) St Basil the Great          42        4) St Helena                  34   
    5) St Aloysius                 19        6) Visitation B V M           17   
    7) St Philip Neri -Lafayette    9        8) Blessed Teresa of Calcutt   7   
    9) Holy Family-Phoenixville     4                                           
 
 

 

Send mail to jamerusp@aol.com with questions or comments about this web site.
Last modified: 04/26/15